Pulsar Thermion 2 XP50
Prístroj pochádza od oficiálneho distribútora pre Čechy a Slovensko, nie je problém so zárukou a ani s pozáručným servisom , servisné stredisko je v Prahe! Záruka 3 roky!
Tovar skladom, pri objednávke do 12.00 balík u Vás doma v nasledujúci pracovný deň!





Dokonalý obraz
Vysoko citlivý senzor
Thermion 2 používa na snímanie tepelného obrazu mikrobolometer s citlivosťou NETD < 25 milikelvín (mK), ktorá charakterizuje schopnosť snímača odlíšiť dva blízke body s čo najmenším rozdielom teploty. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov a oddeliť ich od okolitého tepelného šumu. Napríklad počas zrážok, hmly alebo chladného rána, kedy okolité prostredie má nízky teplotný kontrast a sú to najťažšie podmienky pre termovízne vyobrazenie, v tomto prípade vďaka vysokej citlivosti senzor bude schopný rozlíšiť najmenšie rozdiely teploty a zameriavač poskytne lovcovi jasný obraz s lepším kontrastom.
Objektív s veľkou clonou
Vlastnosti termovíznej optiky majú rozhodujúci vplyv na schopnosť termokamery zachytiť aj najnižšie úrovne teplotného žiarenia. Dokonalé detekcie je dosiahnuté objektívom Thermion 2 XP50 (F/1.0) v kombinácii s vysoko citlivým senzorom. Modely Thermion 2 XP50 poskytujú používateľom vždy najkvalitnejší, najpodrobnejší a vysoko kontrastný obraz, a to aj za dažďa alebo hmly, kedy je kontrast pozorovanej scény minimálny.
Štandardný vzhľad a montáž
Tvar zameriavačov Thermion je plne schodný s tvarom bežných denných zameriavačov a jej konštrukcia je navrhnutá pre jednoduchú manipuláciu a bezproblémové namontovanie. Na jej upevnenie na zbraň sa nevyžaduje špeciálna montáž, ale štandardné 30mm montážne oká rovnaké ako pre denný zameriavač.
Veľká detekčná schopnosť
Vysoko kvalitná germániová optika v spojení s pokročilým teplotným senzorom vytvára dokonalé podmienky na rozšírenie detekčnej schopnosti pri pozorovaní Thermionom objektov na vzdialenosť 1880 metrov, a to aj v úplnej tme.
Odolný a spoľahlivý
Stvorený pre veľké kalibre
Každý Thermion je testovaný na mechanickú odolnosť voči spätnému rázu až 6 000 Joulov a preto bezchybne funguje na zbraniach veľkých kalibrov ako sú .375 H&H, 12-kaliber a 9,3x64 a pod.
Odolný, spoľahlivý, celokovový
Zameriavače Thermion majú odolnú, ale ľahkú celokovovú konštrukciu. Časti a súčasti zameriavača sú vyrobené s precíznou presnosťou zaručujúcou jeho dlhoročný bezchybný chod aj v rôznych klimatických podmienkach a nasadení aj v ťažkom teréne.
IPX7
Prístroj spĺňa štandard vodeodolnosti IPX7, ktorý garantuje odolnosť proti vode pri silnom daždi, snežení a ďalšími nepriaznivými vplyvmi počasia. Thermion je spoľahlivo utesnený a zostáva prevádzkyschopný aj pri ponorení do vody do hĺbky 1m po dobu 30 min.
Čistý obraz!
Variabilný digitálny zoom
Až 8x digitálny zoom, poskytuje lepšie zamierenie a celkové rozpoznanie cieľa na väčšie vzdialenosti.
Užívateľské profile
Thermion umožňuje uloženie do vnútornej pamäte 5 profilov nastrelenia, každý pre 10 rôznych vzdialenosti. V závislosti na použitej zbrane alebo munícii je možné rýchle zmeniť nastrelenie.
Obraz v obraze
Funkcia obraz v obraze (PiP) zobrazí v hornej časti menšie okno so stredom obrazu s nastaveným väčším zväčšením. Okno zaberá iba 10% zorného poľa a nezakrýva celkový pohľad.
Zámerné osnovy
Zameriavač má širokú škálu rôznych typov zámerných osnov, vrátane balistických, s možnosťou kombinácie farebného nastavenia: čierna, biela, červená a zelená.
Obraz a kvalita
Funkcia "Image Boost"
AMOLED displej
Farebné zobrazenie
More features
Foto a Video rekordér
Aplikácia Stream Vision
Duálny systém napájania
Aktualizácia softvér
V prípade vydania aktualizácie softvéru výrobcom, má užívateľ možnosť s použitím mobilných zariadení iOS alebo Android s aplikáciou Stream Vision Apps vykonať jeho stiahnutie a nahranie do prístroja.
Prívetivé ovládanie
Ovládanie a nastavenie Thermionu sa vykonáva jednoducho pomocou troch funkčných tlačidiel v hornej časti prístroja a ľavého otočného enkódera. Tri tlačidlá a enkodér umožňujú komfortný prístup a správu všetkých ponúk menu a nastavenia zameriavača.
Technické parametre
| Zväčšenie : | 2 - 16x |
|---|---|
| Mikrobolometer: | 640x480 px |
| NETD : | <25mK |
| Rozmer pixelu: | 17 µm |
| Typ displeja: | AMOLED HD |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Vzdialenosť detekcie: | 1800m |
| Ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Parametre objektívu: | F50/1.0 |
| Zorný uhol: | 12.4x9.3° |
| Zorné pole v 100m: | 21.8x16.3 m |
| Očný reliéf : | 50mm |
| Napájanie: | 3.0 – 4.2 mini B-Pack (Li-ion) V |
| Externé napájanie: | 5V - USB |
| Videorekordér: | Áno |
| Veľkosť pamäte: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 /.jpg |
| Video/Foto rozlišení: | 1024x768 |
| Krok rektifikácie: | 21 mm/100m |
| Odolnosť spätnému rázu: | 6000J |
| Vodeodolnosť: | IPX7 |
| Prevádzkové teploty: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | Áno |
| USB, typ: | microUSB |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Prevádzková doba (pri t22°C): | 5+ hod. |
| Rozmery: | 416x78x83mm |
| Hmotnosť: | 0,9kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 812495027178 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.












