INFIRAY SAIM SCL 25W
Základný termovízny zameriavač so senzorom 384x288px,17μm, LCOS displejom s rozlíšením 1280x960px a 25mm šošovkou. Medzi jeho hlavné výhody patrí ľahký a kompaktný dizajn, Wi-Fi pripojenie, nahrávanie a výdrž batérie až 6h (11h s použitím väčších batérií). Ideálna voľba pre lesné poľovné revíry, kde Vás pri použití nočného videnia s prísvitom limitujú husté podrasty a vetvy.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
SAIM SCL25W
SAIM SCL25W je skvelý pomocník pre začínajúcich užívateľov, ktorí hľadajú základný termovízny zameriavač na streľbu do 150m. SAIM je vybavený senzorom s rozlíšením 384x288px, 25mm šošovkou a LCOS displejom.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

LCOS DISPLEJ
Zabudovaný vysoko kontrastný LCOS displej umožňuje lepšie vykreslenie farieb, vyššiu rýchlosť odozvy a dokáže vytvárať ostrejší obraz.

INFIRAY SENZOR 384x288px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj SAIM SCL25W disponuje senzorom s rozlíšením 384x288px.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE
Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho ovládanie bolo čo najľahšie a mohol sa v ňom zorientovať úplne každý. Ovládanie je pomocou troch pogumovaných tlačidiel, ktoré skvele reagujú aj pri manipulácii v rukaviciach.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 384x288px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD - Šum zodpovedajúci rozdielu teplôt (mK) | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 25mm |
| Zorné pole | 14,9° x 10,2° |
| Základné zväčšenie | 1,4x |
| Digitálne zväčšenie | 1x-4x |
| Priemer očného reliéfu | 40mm |
| Dioptrická korekcia | 5D |
| Detekcia | 1000m |
| Typ displeja | LCOS |
| Výdrž batérie | 6h + až 11h pri použití extendera |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Nahranie zvuku | Nie |
| Aplikácia | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 16GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 410g |
| Rozmery | 193x60x60mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
