INFIRAY TUBE TS 60
Predstavujeme Vám vlajkový model spoločnosti InfiRay Outdoor vybavený špičkovým senzorom. Vďaka integrácii najmodernejších technológií poskytuje neprekonateľnú kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení prispôsobenú požiadavkám profesionálnych lovcov.
TUBE TS60 je pokračovaním veľmi úspešného modelu TH50 V2. Novo disponuje nadčasovým senzorom o rozlíšení 1280x1024px s citlivosťou pod 18mK , AMOLED displejom s vysokým rozlíšením a tiež balistickým kalkulátorom . Teraz už nebudete pri love ničím limitovaní. Termovízny zameriavač TUBE TS60 ponúka dokonalý komfort pri oboznávaní zveri, vynikajúce rozloženie hmotnosti a najlepšie parametre vo svojej triede. TUBE TS60 právom patrí k najlepším termovíznym zameriavačom súčasného trhu.
TUBE TS60 je pokračovaním veľmi úspešného modelu TH50 V2. Novo disponuje nadčasovým senzorom o rozlíšení 1280x1024px s citlivosťou pod 18mK , AMOLED displejom s vysokým rozlíšením a tiež balistickým kalkulátorom . Teraz už nebudete pri love ničím limitovaní. Termovízny zameriavač TUBE TS60 ponúka dokonalý komfort pri oboznávaní zveri, vynikajúce rozloženie hmotnosti a najlepšie parametre vo svojej triede. TUBE TS60 právom patrí k najlepším termovíznym zameriavačom súčasného trhu.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
TUBE TS60
Kombináciou novo vyvinutého senzora s rozlíšením 1280x1024px s citlivosťou pod 18mK a 60 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny zameriavač TUBE TS60 detekčnú vzdialenosť až 3100m.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

DIZAJN KLASICKÉHO PUŠKOHĽADU
Séria TUBE bola od základu navrhnutá na optimálne použitie na opakovacích guľovniciach, ktoré vyžadujú flexibilné možnosti montáže. Montáž zameriavača je pomocou štandardných 30 mm krúžkov ako bežný puškohľad.

SENZOR 1280x1024px s citlivosťou NETD <18mK
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj TUBE TS60 disponuje novým nadupaným senzorom s rozlíšením 1280x1024px a citlivosťou menšou ako 18 mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s AMOLED displejom a novo navrhnutým algoritmom spracovania obrazu vykreslí užívateľovi doslova ''čiernobiely film''.

BALISTICKÝ KALKULÁTOR
Prístroj TUBE TS60 je vybavený balistickým kalkulátorom, ktorý umožňuje používateľom loviť zver na veľké vzdialenosti s maximálnou presnosťou. Funkcia, ktorá rýchlo a efektívne vypočíta prepad strely na vopred nameranú vzdialenosť k cieľu a presunie zámerný kríž na správnu pozíciu. To všetko len jedným stlačením tlačidla. Maximálny potenciál balistického kalkulátora využijete pri dokúpení externého laserového diaľkomeru.

AMOLED okrúhly displej s rozlíšením 2560x2560px
TH50 V2 využíva špičkový 2560x2560 1,03” Micro-OLED okrúhly displej, ktorý poskytuje užívateľovi komfortné pozorovanie a zachováva pocit klasickej dennej optiky.

DETEKCIA AŽ 3100m
Kombináciou mimoriadne výkonného senzora a 60 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny zameriavač TS60 detekčnú vzdialenosť až 3100 m.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 1280x1024px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivosť senzora na teplotné rozdiely | <18mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 60mm / F1.0 |
| Zorné pole | 14,7 ° x 11,7 ° |
| Zväčšenie | 2x-16x |
| Očný reliéf | 50mm |
| Priemer očného reliéfu | 6mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +3,5 |
| Detekcia | 3100m |
| Typ displeja | AMOLED 1.03'' |
| Rozlíšenie displeja | 2560x2560px |
| Typ batérie | 1. interná (6600mAh) + 2. vymeniteľná 18500 |
| Výdrž batérie | 9h (interné+externé) |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Balistický kalkulátor | Áno |
| Laserový diaľkomer | Áno, je súčasťou balenia |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 128GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 1000g |
| Rozmery | 384x104x77mm |
| Priemer tubusu | 30mm |
| Obsah balenia | TUBE TS60, 2x externá batéria, kábel USB-C, adaptér, montáž na picatinny, laserový diaľkomer do 1200m, obal na prístroj, |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
