Hikmicro Thunder TH25P 2.0
Termovízny zameriavač Thunder 2.0 Šošovka 25 mm. Optické zväčšenie: 1,53x. Digitálne zväčšenie až 8x. Detekcia srnčej zveri 1 200 m. Displej OLED 1024 × 768 px. Jadro Hikmicro 384 × 288 px 12um VOx. Citlivosť jadra: < 20 mk. Výdrž batérie: až 6,5 hod. Hmotnosť: 488 g. Vodotesnosť: IP67.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Termovízny zameriavač Thunder 2.0 je druhou generáciou tohto obľúbeného modelového radu. Model TH25 2.0 je jeho vrcholom, ktorý dostal tie najlepšie technológie a funkcie. Najnovšia generácia termovízneho jadra Hikmicro s rozlíšením 384 × 288 px, hustotou pixelov 12 um a teplotnou citlivosťou záznamu < 20 mK zaručuje dokonalý obraz. Bezkonkurenčná teplotná citlivosť zaručuje, že aj jemné detaily možno jasne identifikovať za akýchkoľvek podmienok. Obraz prenáša špičkový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý má niekoľko úrovní nastavení, aby vám dokonale vyhovoval a šetril vaše oči.
Jednou z hlavných výhod novej generácie je výrazne dlhšia výdrž batérie, ktorá teraz dosahuje až 10 hodín. V závislosti od konkrétneho modelu Thunder 2.0. O napájanie sa teraz nestará konvenčná batéria, ale na mieru vyrobená zásuvná batéria Hikmicro, ktorú možno jednoducho nabíjať pomocou kábla USB-C cez zariadenie alebo v dokovacej stanici. Zmenil sa aj celkový vzhľad modelu Thunder, pričom sa kladie veľký dôraz na jednoduchosť a rýchlosť ovládania. Modely TQ50, TQ35 a TH35P sú vybavené kolieskom objektívu na zaostrovanie objektívu, ktoré ešte viac uľahčuje ich používanie.
Thunder 2.0 ponúka širokú škálu nastrelení, na výber máte celkovo 10 zámerných krížov a možnosť uložiť až 5 zbraní. Okrem toho ponúka automatické nahrávanie po výstrele, automatické odpočítavanie pred kalibráciou a nové používateľské menu.
Špecifikácie:
| Rozlíšenie detektora | 384 × 288 px, 12 um |
| NETD | < 20 mK |
| Šošovka | 25 mm + manuálne zaostrovanie |
| Optické zväčšenie | 1,53x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Celkové zväčšenie | 12,24x |
| Zorné pole | 10,53° × 7,91° |
| Detekcia srnčej zveri | 1 200 m |
| Displej | 0,39-palcový, OLED, 1024 × 768 |
| Palety | Teplo ako čierna, červená, biela alebo fusion |
| Korekcia dioptrií | −5D až +5D |
| Wi-fi | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| Počet typov kríža | 10 |
| Počet profilov | 5 (možnosť nastrelenia až na 5 zbraní) |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Automatické nahrávanie po výstrele | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu a kontrastu | ÁNO |
| Úložisko | Zabudovaná 16 GB |
| Napájací zdroj | Hikmicro Thunder 2.0 batérie |
| Prevádzkový čas batérie | 6,5 h |
| Možnosť pripojenia externého zdroja (powerbank) | ÁNO |
| Podpora prepäťovej ochrany | ÁNO |
| Porty | USB-C |
| Pracovná teplota | −30 °C ~ 55 °C |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Rozmery (D × Š × V) | 221 × 67 × 68 mm |
| Hmotnosť: | 488 g bez batérie |
| Záruka | 3 roky |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač Hikmicro Thunder TH25 2.0
- Kvalitná prepravná taška
- Prepájací kábel USB-C
- Návod v češtine
- Čistiaca handrička na optiku
- 2× batéria pre Hikmicro Thunder 2.0
- Dokovacia stanica na batérie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne predsádky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004642976 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
