INFIRAY TUBE TH 35 V2
Séria Tube je prienikom medzi výkonnými termovíznymi zameriavačmi a požiadavkami na klasický vzhľad puškohľadu, ktorý je medzi zákazníkmi veľmi žiadaný pre svoje nesporné výhody a nadčasový design. Jedinečná spoľahlivosť, brilantný obrazový prejav a intuitívnosť ovládania zameriavačov TUBE si rýchlo získala tisíce spokojných zákazníkov.
Je pokračovaním úspešného modelu TH35 s vysokým rozlíšením senzora 640x510 a okrúhlym OLED displejom, avšak novo disponuje vstavaným mikrofónom pre ešte väčší zážitok z lovu, AMOLED displejom s vysokým rozlíšením pre maximálny zážitok z pozorovania a tiež hlavne možnosťou pripojenia externého diaľkomeru, ktorý s prístrojom komunikuje cez technológiu. Teraz už nebudete pri love ničím limitovaní. Termovízne zameriavače Tube ponúkajú vysoký komfort pri zamierení vďaka nízkej zástavbe na zbrani, vynikajúce rozloženie hmotnosti a najlepšie parametre vo svojej triede.
Je pokračovaním úspešného modelu TH35 s vysokým rozlíšením senzora 640x510 a okrúhlym OLED displejom, avšak novo disponuje vstavaným mikrofónom pre ešte väčší zážitok z lovu, AMOLED displejom s vysokým rozlíšením pre maximálny zážitok z pozorovania a tiež hlavne možnosťou pripojenia externého diaľkomeru, ktorý s prístrojom komunikuje cez technológiu. Teraz už nebudete pri love ničím limitovaní. Termovízne zameriavače Tube ponúkajú vysoký komfort pri zamierení vďaka nízkej zástavbe na zbrani, vynikajúce rozloženie hmotnosti a najlepšie parametre vo svojej triede.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
TUBE TH35 V2
Kombináciou mimoriadne výkonného senzora 640x512px s citlivosťou senzora pod 25mK a 35 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny zameriavač TH35 V2 detekčnú vzdialenosť až 1800 m.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

DIZAJN KLASICKÉHO PUŠKOHĽADU
Séria Tube bola od základu navrhnutá na optimálne použitie na opakovacích guľovniciach, ktoré vyžadujú flexibilné možnosti montáže. Montáž zameriavača je pomocou štandardných 30 mm krúžkov ako bežný puškohľad.

SENZOR 640x512px s citlivosťou NETD <25mK
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj TUBE TH35 V2 disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px a citlivosťou menšou ako 25 mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s AMOLED displejom vykreslí užívateľovi doslova ''čiernobiely film''.

BEZ ZBYTOČNEJ KALIBRÁCIE
Modul jadra bez uzávierky bol vyvinutý na odstránenie kalibrácie, vďaka čomu sa zlepšuje pohodlie pri streľbe a znižuje spotreba energie. Užívateľ sa tak môže plne sústrediť na lov bez zbytočných rušivých elementov.

AMOLED displej s rozlíšením 2560x2560px
TH35 V2 využíva špičkový 2560x2560 1,03 "Micro-OLED displej, ktorý poskytuje užívateľovi ten najlepší zážitok z lovu s vynikajúcim 2,5x optickým zväčšením a štvornásobným digitálnym zväčšením bez zbytočného šumu. Displej poskytuje hustejšie meradlo, kedy je tak každý pixel menší a preto môže byť nastrel menší.

DETEKCIA AŽ 1800m
Kombináciou mimoriadne výkonného senzora a 35 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny zameriavač TH35 V2 detekčnú vzdialenosť až 1800 m.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 640x512px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivosť senzora na teplotné rozdiely | <25mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 35mm |
| Zorné pole | 12,5 ° x 10,0 ° |
| Zväčšenie | 2,5x-10x |
| Očný reliéf | 35mm |
| Priemer očného reliéfu | 6mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +3,5 |
| Detekcia | 1800m |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 2560x2560px |
| Typ batérie | 1. interná (6600mAh) + 2. vymeniteľná 18500 |
| Výdrž batérie | 8,5h (interné+externé) |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Laserový diaľkomer | Áno, voliteľne - možno dokúpiť |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 32GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 915g |
| Rozmery | 360x85x75mm |
| Priemer tubusu | 30mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
