HIKMICRO Thunder Zoom TQ60Z 2.0
Kombinácia spoľahlivého zameriavača a optického zoomu – to je HIKMICRO Thunder Zoom 2.0! Tento prístroj spája najlepší termovízny senzor, ktorý je teraz na trhu, s možnosťou zmeny šírky zorného poľa a priblíženia cieľa bez straty kvality, vďaka čomu ponúka perfektný obraz na veľkú vzdialenosť.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Kombinácia spoľahlivého zameriavača a optického zoomu – to je HIKMICRO Thunder Zoom 2.0! Tento prístroj spája najlepší termovízny senzor, ktorý je teraz na trhu, s možnosťou zmeny šírky zorného poľa a priblíženia cieľa bez straty kvality, vďaka čomu ponúka perfektný obraz na veľkú vzdialenosť.
- Senzor 640 × 512 px
- Teplotná citlivosť ≤ 20 mK
- Detekcia až 3000 metrov
- Optický zoom a duálne zorné pole
Zameriavač Thunder Zoom TQ60Z 2.0 je vybavený termovíznym senzorom s citlivosťou NETD ≤ 20 mK as rozlíšením 640 × 512 px . Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov a poskytnúť vám tak detailný obraz.
Funkcia optického zoomu spočíva v dvoch šošovkách v jednom prístroji, vďaka ktorým si môžete meniť šírku zorného poľa podľa Vašej potreby. Šošovka o veľkosti 35 mm s pevným optickým zväčšením 1,8x dáva zameriavaču možnosť detekcie na 1800 metrov a 60 mm šošovka so zväčšením 3,1x až na 30 00 metrov .
Celý obraz vykresľuje displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý ponúka pohodlné pozorovacie podmienky nastaviteľné presne pre vaše oko.
So vstavaným úložiskom 16 GB máte možnosť zhotovovať fotografie a videá aj so zvukom. S pripojením k aplikácii HIKMICRO Sight môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez Vaše mobilné zariadenie, sledovať aktuálnu verziu Vášho prístroja a plno ďalších funkcií.
Disponuje tiež vlastnosťami ako je napríklad vodeodolnosť a odolnosť IP67. Preto je Thunder Zoom 2.0 vhodný aj do drsných podmienok ako sú dážď a sneh. O napájanie sa stará jedna výmenná Li-ion batéria a je možné na dobíjanie využiť aj externý zdroj (powerbanku). Šetrí batériu vďaka režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky.
Špecifikácia:
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 20 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Šošovka | 35/60 mm |
| Detekcia | 1800 / 3000 m |
| Optické zväčšenie | 1,8x / 3,1x |
| Zorné pole | 12,5 ° x 10,0 ° / 7,3 ° x 5,9 ° |
| Optický zoom | 1,7x |
| Digitálny zoom | 8x |
| Dioptrická korekcia | ±5D |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | vstavaný, 16 GB |
| Prevádzková teplota | -30°C až 55°C |
| Batérie | 1x dobíjací Li-ion |
| Výdrž batérie | 6,5 hod |
| Hmotnosť | 843 g |
| Rozmery | 254 x 69 x 81 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač HIKMICRO Thunder Zoom TQ60Z 2.0
- 1x taška na zariadenie
- 2x dobíjacia Li-ion batéria
- 1x USB-C kábel
- 1x nabíjačka na batérie
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
