Therm Tec Vidar 660 LRF
Termovízny zameriavač. Senzor: 640 x 512 px, 12 μm. Šošovka: 60 mm. Citlivosť termovízneho senzora ≤ 25 mK. Laserový diaľkomer. Detekčná vzdialenosť: 3000 m. Optický zoom: 3x. Plynulý digitálny zoom: až 5x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Úsporný režim (uspanie). Výdrž batérie: 10 hod. Napájanie: dve výmenné batérie. Bez uzávierková technológia. 7 zámerných krížov. Menu aj návod v češtine a slovenčine

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Malý, ľahký a kompaktný - slová, ktoré vystihujú novinku od výrobcu ThermTec termovízny zameriavač Vidar. Obsahuje všetko potrebné na čo najpohodlnejší lov či pozorovanie a zároveň má až neuveriteľne nízku hmotnosť. Aj vďaka technológii kalibrácie, pri ktorej nezamŕza obraz, a intuitívnemu ovládaniu sa stane Vašim najlepším priateľom do akýchkoľvek vonkajších podmienok.
- Optický zoom
- Bezzávierková technológia
- Senzor 640 × 512 px
- Teplotná citlivosť ≤ 25 mK
- Detekcia až 3000 metrov
- Laserový diaľkomer
Termovízny zameriavač Vidar 660 LRF je vybavený 12μm citlivým senzorom s rozlíšením 640 × 512 px a 60 mm šošovkou v spojení s OLED displejom 1024 × 768 px tvorí skvelý obraz pri zlom počasí aj za úplnej tmy.
Unikátnou vlastnosťou zameriavača Vidar 660 LRF je vysoko presný trojnásobný optický zoom , ktorý "nekostičkuje" obraz a poskytuje možnosť zmeny šírky zorného poľa , aby bol obraz čo najlepší, či už chcete pozorovať na krátku vzdialenosť s perfektným prehľadom alebo na väčšiu vzdialenosť.
Obrovskou výhodou pre lovcov pri termovíznom zameriavači Vidar je bezzávierková technológia . Umožňuje Vám udržať svoje zameranie na cieľ bez prerušenia, čo zaisťuje bezproblémový zážitok z lovu. Vďaka tomu, že sa prístroj nekalibruje a kontinuálne sníma , môžete pri love robiť rýchle rozhodnutia, prispôsobiť sa meniacemu sa prostrediu a zvýšiť svoje šance na úspešný lov.
Je vybavený laserovým diaľkomerom a jeho ovládanie je veľmi jednoduché pomocou joysticku, ktorý poznáme už od iných prístrojov značky ThermTec. Detekčná vzdialenosť zameriavača je až 3000 metrov .
So vstavaným úložiskom 64 GB máte plno miesta na urobené fotografie a videá as pripojením k aplikácii Smart Thermal môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez Vaše mobilné zariadenie.
Disponuje tiež vlastnosťami ako je napríklad vodeodolnosť a odolnosť IP67. Preto je Vidar vhodný aj do drsných podmienok ako sú dážď a sneh. O napájanie sa starajú dve výmenné batérie 18650. Šetrí batériu vďaka režimu spánku.
Špecifikácia:
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Šošovka | 60 mm |
| Detekcia | 3000 m |
| Optické zväčšenie | 1,1x / 3,2x |
| Optický zoom | 3x |
| Zorné pole | 21,7 ° x 17,4 ° / 7,3 ° x 5,9 ° |
| Digitálny zoom | 5x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | 64 GB |
| Prevádzková teplota | -20°C až 50°C |
| Batérie | 2x 18650 |
| Výdrž batérie | 10 hod |
| Hmotnosť | 880 g |
| Rozmery | 220 x 84 x 87 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač ThermTec Vidar 660 LRF
- 1x očnica
- 4x batéria 18650
- 1x magnetický nabíjací kábel
- 1x Picatinny montáž
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6975483750503 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
