Hikmicro Panther PH35L s laserovým diaľkomerom
Termovízny zameriavač. Šošovka 35 mm. Optické zväčšenie: 3x. Digitálne zväčšenie až 8 x. Celkové zväčšenie: 24x. Detekcia až 4472 m. Displej OLED 1024x768 px . Jadro Hikmicro 384x288px 12um VOx. Citlivosť jadra: < 35mk. Úsporný režim (uspanie). Napájanie na 1x batéria 18650 (dobíjacia alebo jednorazová). Prevádzková doba na batérie až 6h. Váha: pod 480g. Vodotesnosť: IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 metra). Technológia vylepšenia obrazu: AGC, DDE a 3D DNR. Laserový diaľkomer.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Termovízny zameriavač Hikmicro Panther PH35L
Termovízny zameriavač Hikmicro panther PH35L (HM-TR23-35XG/W-PH35L) má jadro s rozlíšením 384 × 288px s citlivosťou < 35mk (najcitlivejší na trhu! ) a 1024 × 768px OLED displej, kvalitnú 35mm šošovku a laserový dialkomer . Tieto parametre zaisťujú jasný obraz v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Toto všetko podporuje Váš perfektný zásah cieľa pri love, alebo ochrane majetku.
Zameriavač Panther disponuje laserovým diaľkomerom . Presná vzdialenosť k cieľu sa Vám v metroch premieta na displeji.
Zameriavač Hikmicro Panther sa oproti konkurencii vyznačuje ľahkou váhou pod 530g , kompaktnými rozmermi (187,2 x 62,5 x 59,2 mm), najcitlivejším jadrom na trhu (< 35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom! Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.
PH35L je vybavený najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia než bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Jadro s vysokým rozlíšením 384x288px 12µm, VOx zaisťuje, že obraz je po priblížení stále ostrý (nekostičkuje).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 384x288px 12 µm, typu VO x a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
*Detekcia je závislá oi na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší
Obsah balenia:
Termovízny zameriavač Hikmicro panther PH35L (HM-TR23-35XG/W-PH35L) má jadro s rozlíšením 384 × 288px s citlivosťou < 35mk (najcitlivejší na trhu! ) a 1024 × 768px OLED displej, kvalitnú 35mm šošovku a laserový dialkomer . Tieto parametre zaisťujú jasný obraz v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Toto všetko podporuje Váš perfektný zásah cieľa pri love, alebo ochrane majetku.
Zameriavač Panther disponuje laserovým diaľkomerom . Presná vzdialenosť k cieľu sa Vám v metroch premieta na displeji.
Zameriavač Hikmicro Panther sa oproti konkurencii vyznačuje ľahkou váhou pod 530g , kompaktnými rozmermi (187,2 x 62,5 x 59,2 mm), najcitlivejším jadrom na trhu (< 35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom! Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.
PH35L je vybavený najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia než bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Jadro s vysokým rozlíšením 384x288px 12µm, VOx zaisťuje, že obraz je po priblížení stále ostrý (nekostičkuje).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 384x288px 12 µm, typu VO x a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
| Rozlíšenie detektora | 384 * 288, 12um |
| NETD | < 35mk (pri 25°C, F# = 1.0) |
| Šošovka | 35 mm + manuálne ostrenie |
| Optické zväčšenie | 3x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Celkové zväčšenie | 24x |
| Zorné pole |
7.5° × 5.7° |
| Detekcia automobilu | 4472 m |
| Detekcia človeka | 1652 m |
| Displej | 0,39-palcový, OLED, 1024 × 768, 50Hz |
| Palety | Teplo ako Čierna, Červená, Biela, alebo Fuison |
| Korekcia dioptrií | -5D-+3D |
| Wi-Fi | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, laserový |
| Počet typov kríža | 5 (= nastrelenie až na 5 zbraní) |
| Počet farieb kríža | 3 |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť úpravy kontrastu | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu | ÁNO |
| Úložisko | Vstavaný pamäťový modul Micro SD (16 GB) |
| Napájací zdroj | 1 batéria typ 18650 |
| Prevádzková doba batérie | až 6h |
| Možnosť pripojenia externého zdroja (powerbanky) | ÁNO |
| Porty | USB C, analógový video výstup |
| Pracovná teplota | -20 ° C ~ 55 ° C |
| Stupeň ochrany | IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 meter) |
| Rozmery (D x Š x H) | 187,2 x 62,5 x 59,2 mm |
| Hmotnosť | < 0,53 kg |
| Záruka | 3 roky |
*Detekcia je závislá oi na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač Hikmicro Panther PH35L
- Kvalitná transportná taška s logom Hikmicro
- Pútko na nosenie tašky
- Prepojovací kábel USB-C
- Návod v slovenčine
- Čistiaca handrička na optiku
- 2x batéria 18650
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004643430 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
