Hikmicro Stellar SQ50
Termovízny zameriavač. Šošovka 50 mm. Optické zväčšenie: 2,31 x. Digitálne zväčšenie až 8 x. Celkové zväčšenie: 18,48 x. Detekcia až 2600 m. Displej OLED 1024x768 px . Jadro Hikmicro 640x512px 12µm VOx. Citlivosť jadra: < 35mk. Napájanie na integrovaný akumulátor pomocou USB-C vstupu. Napájací kábel priložený v balení. Prevádzková doba na batérie až 13 hodín. Váha: pod 970g. Vodotesnosť: IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 metra). Technológia vylepšenia obrazu: AGC, DDE a 3D DNR.
Tovar skladom, pri objednávke do 12,00 balík u Vás v nasledujúci pracovný deň!
Tovar skladom, pri objednávke do 12,00 balík u Vás v nasledujúci pracovný deň!

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Termovízny zameriavač Hikmicro Stellar SQ50
Termovízny zameriavač Hikmicro Stellar SQ50 (HM-TR36-35XG/W-SQ50) má jadro s rozlíšením 640 × 512px s citlivosťou < 35mk a 1024 × 768px OLED displej a kvalitné 50mm šošovku . Tieto parametre zaisťujú jasný obraz v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Tradičný dizajn s 50mm šošovkou spĺňa potreby profesionálnych lovcov, ktorí si cení tradície a hľadajú technologickú prevahu s extrémnym dosahom detekcie až 2600 metrov. Toto všetko podporuje Váš perfektný zásah cieľa pri love, alebo ochrane majetku.
2x vstavané batérie typu 18650 a 1x výmenná RCR123 zaisťujú chod zariadenia až na 15 hodín. Automatické nahrávanie videa so zvukom spúšťané výstrelom
Zameriavač Hikmicro Stellar sa oproti konkurencii vyznačuje ľahkou váhou pod 970g , kompaktnými rozmermi (420 x 78 x 82 mm), najcitlivejším jadrom na trhu (< 35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom! Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.
SQ50 je vybavený najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia než bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Jadro s vysokým rozlíšením 640x512px 12µm, VOx zaisťuje, že obraz je po priblížení stále ostrý (nekostičkuje).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 640x512px 12 µm, typu VO x a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
| Rozlíšenie detektora | 640 * 512, 12µm |
| NETD | < 35mk (pri 25°C, F# = 1.0) |
| Šošovka | 50 mm + manuálne ostrenie |
| Optické zväčšenie | 2,31x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Celkové zväčšenie | 18,48x |
| Zorné pole | 8.80 ° × 7.03 ° |
| Detekcia automobilu | 6389 m |
| Detekcia človeka | 2600 m |
| Displej | 0,39-palcový, OLED, 1024 × 768, 50Hz |
| Palety | Teplo ako Čierna, Červená, Biela, alebo Fuison |
| Korekcia dioptrií | -5D-+5D |
| Wi-Fi | ÁNO |
| Počet typov kríža | 5 (= nastrelenie až na 5 zbraní) |
| Počet farieb kríža | 4 (červená, čierna, zelená, biela) |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť úpravy kontrastu | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu | ÁNO |
| Úložisko | Vstavaný pamäťový modul Micro SD (64 GB) |
| Napájací zdroj | dve vstavané 18650 a jedna náhradné CR123 (Externé) |
| Prevádzková doba batérie | až 13h (bez Wi-Fi) |
| Možnosť pripojenia externého zdroja (powerbanky) | ÁNO |
| Porty | USB C, analógový video výstup |
| Pracovná teplota | -30 ° C ~ 55 ° C |
| Stupeň ochrany | IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 meter) |
| Rozmery (D x Š x H) | 420 x 78 x 82 mm |
| Hmotnosť | 890g |
| Záruka | 3 roky |
*Detekcia je závislá oi na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač Hikmicro Stellar SQ50
- Kvalitná transportná taška s logom Hikmicro
- Prepojovací kábel USB-C
- Návod v slovenčine
- Čistiaca handrička na optiku
- 1x batéria CR123
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004646301 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
