Hikmicro Panther PH35L 2.0
Termovízny zameriavač s laserovým diaľkomerom. Senzor: 384 × 288 px, 12um. Šošovka: 35 mm. Citlivosť termovízneho snímača ≤ 20 mK. Detekčná vzdialenosť: 1 800 m. Optické zväčšenie: 3x. Plynulý digitálny zoom: až 8×. Displej: OLED 1024 × 768 px. Úsporný režim (uspatie). Výdrž batérie: 6 hod. Napájanie: dobíjateľná lítium-iónová batéria. Menu aj návod v češtine a slovenčine.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Výrobca HIKMICRO opäť posunul hranicu technológií na rozlišovanie minimálnych teplotných rozdielov! Prináša vylepšený rad termovíznych zameriavačov Panther 2.0 v tele prístrojov, ktoré už dobre poznáte, ale teraz s neuveriteľnými detailmi vďaka najlepšiemu senzoru, aký dnes nájdete na trhu!
Zameriavač Panther PH35L 2.0 je vybavený teplotným senzorom s citlivosťou NETD ≤ 20 mK a rozlíšením 384 × 288 px. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie dokáže snímač zaznamenávať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov a poskytnú vám tak detailný obraz!
Šošovka s ohniskovou vzdialenosťou 35 mm s pevným 3-násobným optickým zväčšením poskytuje ďalekohľadu schopnosť detekcie až do vzdialenosti 1 800 metrov. Celý obraz sa zobrazuje na displeji OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý ponúka pohodlné podmienky na sledovanie, ktoré možno presne prispôsobiť vášmu oku.
Je vybavený laserovým diaľkomerom s dosahom až 600 metrov.
So 16 GB vstavanej pamäte môžete snímať fotografie a videá so zvukom. Po pripojení k aplikácii HIKMICRO Sight môžete prostredníctvom mobilného zariadenia pozorovať scénu v reálnom čase, sledovať aktuálnu verziu zariadenia a množstvo ďalších funkcií.
Má tiež funkcie, ako je vodotesnosť a odolnosť IP67. Vďaka tomu je Panther vhodný do náročných podmienok, ako je dážď a sneh. Napájanie zabezpečuje jedna vymeniteľná lítium-iónová batéria a na dobíjanie je možné použiť externý zdroj (powerbanku). Šetrí batériu pomocou režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme 3-ročnú záruku a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácie:
Obsah balenia:
- Snímač s rozlíšením 384 x 288 px
- Teplotná citlivosť ≤ 20 mK
- Detekcia až 1 800 metrov
- Laserový diaľkomer
Zameriavač Panther PH35L 2.0 je vybavený teplotným senzorom s citlivosťou NETD ≤ 20 mK a rozlíšením 384 × 288 px. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie dokáže snímač zaznamenávať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov a poskytnú vám tak detailný obraz!
Šošovka s ohniskovou vzdialenosťou 35 mm s pevným 3-násobným optickým zväčšením poskytuje ďalekohľadu schopnosť detekcie až do vzdialenosti 1 800 metrov. Celý obraz sa zobrazuje na displeji OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý ponúka pohodlné podmienky na sledovanie, ktoré možno presne prispôsobiť vášmu oku.
Je vybavený laserovým diaľkomerom s dosahom až 600 metrov.
So 16 GB vstavanej pamäte môžete snímať fotografie a videá so zvukom. Po pripojení k aplikácii HIKMICRO Sight môžete prostredníctvom mobilného zariadenia pozorovať scénu v reálnom čase, sledovať aktuálnu verziu zariadenia a množstvo ďalších funkcií.
Má tiež funkcie, ako je vodotesnosť a odolnosť IP67. Vďaka tomu je Panther vhodný do náročných podmienok, ako je dážď a sneh. Napájanie zabezpečuje jedna vymeniteľná lítium-iónová batéria a na dobíjanie je možné použiť externý zdroj (powerbanku). Šetrí batériu pomocou režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme 3-ročnú záruku a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácie:
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 20 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Wi-fi | Áno |
| Šošovka | 35 mm |
| Detekcia | 1 800 m |
| Optické zväčšenie | 3× |
| Zorné pole | 7,5° × 5,6° |
| Digitálny zoom | 8x |
| Dioptrická korekcia | −5D – +3D |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | vstavaný, 16 GB |
| Prevádzková teplota | −30 °C až 55 °C |
| Batérie | 1× 18650 |
| Výdrž batérie | 6 hod. |
| Hmotnosť: | 518 g |
| Rozmery | 215 × 67 × 87 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač HIKMICRO Panther PH35L 2.0
- 1× taška na zariadenie
- 2× batéria
- 1× kábel USB-C
- 1× nabíjačka na batérie
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004643430 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
