ThermTec Hunt 650 termovízna predsádka
Termovízna predsádka. Senzor: 640 x 512 px, 12μm. Šošovka: 50 mm. Citlivosť termovízneho snímača: ≤ 20 mK. AI pomerový diaľkomer. Detekčná vzdialenosť: 2600 m. Optické zväčšenie: 1x. Displej: AMOLED 1024 x 768 px. Úsporný režim (uspatie). Výdrž batérie: 6 hod. Napájanie: vstavaná batérie. Menu a návod v češtine a slovenčine.
K prístroju je nutné dokúpiť objímku z našej ponuky
Originálna objímka pre predsádku Thunder 2.0 a 3.0. Sedí aj na predsádky Hunt od značky ThermTec
alebo
Rýchloupínacia objímka Rusan MAR pre termovízne predsádky Hikmicro Thunder 2.0, 3.0 a ThermTec Hunt
K prístroju je nutné dokúpiť objímku z našej ponuky
Originálna objímka pre predsádku Thunder 2.0 a 3.0. Sedí aj na predsádky Hunt od značky ThermTec
alebo
Rýchloupínacia objímka Rusan MAR pre termovízne predsádky Hikmicro Thunder 2.0, 3.0 a ThermTec Hunt

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Podrobný popis
ThermTec prináša na svet svoju prvú termovíznu predsádku - Hunt! Predsádka predstavuje technologický pokrok v zobrazovaní teplotných rozdielov, nasadenie na dennú optiku je veľmi jednoduché a nie je po ňom potreba znovu nastrelovať.
- Senzor 640 × 512 px
- Teplotná citlivosť ≤ 20 mK
- Detekcia až 2600 metrov
- Bezdrôtové diaľkové ovládanie
- Ľahký a kompaktný
Prístroj má zabudovaný senzor s teplotnou citlivosťou < 20 mK a rozlíšením 640 × 512 px. V spojení s AMOLED displejom 1024 × 768 px a šošovkou s ohniskovou vzdialenosťou 50 mm tvorí skvelý obraz pri zlom počasí aj za úplnej tmy.
Rýchlonasadzovacia predsádka je ľahká a kompaktná s veľkými tlačidlami, pre čo najjednoduchšiu manipuláciu. Po nasadení nie je potreba znovu nastreľovať a pre úplné pohodlie a pevnejšiu ruku môžete využiť aj diaľkový ovládač pripojením pomocou Bluetooth. Prístroj tiež kombinuje uzávierkovú korekciu spolu s bezzávierkovou technológiou.
So vstavaným úložiskom 64 GB máte plno miesta na vytvorené fotografie a videá a s pripojením k aplikácii Smart Thermal môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez vaše mobilné zariadenie.
Malý, ale odolný - neprekvapí ani vlastnosťami ako je napríklad vodeodolnosť a odolnosť IP67. Preto je Hunt vhodný aj do drsných podmienok ako sú dážď a sneh. O napájanie sa stará zabudovaná batéria s výdržou až 6 hodín a šetriť ju môžete pomocou funkcie režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme 3-ročnú záruku a garanciu náhradného zariadenia v prípade servisu.
Špecifikácie:
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 20 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno, diaľkové ovládanie |
| Šošovka | 50 mm |
| Detekcia | 2600 m |
| Optické zväčšenie | 1x |
| Zorné pole | 8,8° × 7,0° |
| Digitálny zoom | Nie |
| Možnosť fotografie | Áno |
| Možnosť videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | vstavaná, 64 GB |
| Prevádzková teplota | -20°C až 50°C |
| Batérie | vstavaná |
| Výdrž batérie | 6 hod |
| Hmotnosť | 400 g |
| Rozmery | 129 × 70 × 77 mm |
Obsah balenia:
- Termovízna predsádka ThermTec Hunt650
- Diaľkový ovládač
- 1x USB kábel
- Handrička na optiku
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne predsádky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
