Therm Tec Cyclops 325 Pro
.Termovízny monokulár. Senzor: 384 × 288 px, 12 μm. Šošovka: 25 mm. Citlivosť termovízneho senzora ≤ 25 mK. AI pomerový diaľkomer. Detekčná vzdialenosť: 1300 m. Optické zväčšenie: 2,4x. Plynulý digitálny zoom: až 6x. Displej: OLED 1024 × 768 px. Úsporný režim (uspanie). Výdrž zabudovanej batérie: 12 hod. Možnosť pripojenia powerbanky. 6 farebných paliet. Menu aj návod v češtine a slovenčine.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Termovízny monokulár rady Cyclops PRO je nástupcom dobre známeho modelu Cyclops. Monokulár prichádza s vylepšenou teplotnou citlivosťou a detailnejším obrazom až o 30% oproti predchádzajúcemu modelu! Telo aj jednoduché ovládanie pomocou ergonomického joysticku zostáva rovnaké, takže novinku môžete uchopiť, ako ste zvyknutí a nechať sa oslniť neuveriteľne čistým a detailným obrazom.
- Teplotná citlivosť 25 mK
- Senzor 384 × 288 px
- Detekcia 1300 metrov
- AI diaľkomer
Vylepšený termovízny senzor s rozlíšením 384 x 288 px má teplotnú citlivosť (NETD) ≤ 25 mK a zaisťuje tak dokonalé rozpoznanie detailov za všetkých podmienok! V spojení s displejom OLED 1024 x 768 px poskytuje monokulár Cyclops PRO kvalitný a spoľahlivý obraz, aj za drsných vonkajších podmienok.
Šošovka o veľkosti 25 mm ponúka detekciu na vzdialenosť 1300 metrov .
Vďaka inteligentnému algoritmu rozpoznávania obrazu AI Vám umožňuje diaľkomer rozpoznať a zmerať vzdialenosť niekoľkých objektov naraz aj v úplnej tme.
U zariadenia môžete využiť plynulý digitálny zoom 1 až 6x pomocou joysticku. Obraz je možné plynule približovať alebo odďaľovať a cieľ je možné flexibilne vyhľadávať a rýchlo lokalizovať. Základné optické zväčšenie modelu CP325 PRO je 2,4x.
Na zaistenie najvyššieho pohodlia máte na výber hneď zo šiestich farebných paliet - White, Black, Red, Green, Golden, Violet.
Obojsmerný dizajn Wi-Fi Vám umožňuje nielen ovládať prístroj pripojením monokulára k mobilnému zariadeniu, ale zároveň zachováva existujúce internetové pripojenie cez 4G/5G, čo Vám umožňuje zdieľať videá alebo obrázky s priateľmi v reálnom čase. Môžete tiež využiť pripojenie k aplikácii Smart Thermal a užívať si pohodlné živé pozorovanie aj zo svojho smartfónu.
Vstavaná batéria navyše ponúka 12 hodín práce na jedno nabitie a zaisťuje tak dlhý pobyt v prírode bez starostí.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácia:
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Šošovka | 25 mm |
| Detekcia | 1300 m |
| Optické zväčšenie | 2,4x |
| Zorné pole | 10,5 ° × 7,9 ° |
| Digitálny zoom | 6x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | 16 GB |
| Prevádzková teplota | -20°C až 55°C |
| Batérie | Zabudovaná |
| Výdrž batérie | 12 hod |
| Hmotnosť | 550 g |
| Rozmery | 190 x 67 x 63 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny monokulár ThermTec Cyclops CP325 PRO
- 1x ochranný látkový obal
- 1x pútko na zápästie
- 1x video kábel
- 1x USB dátový kábel
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
