Hikmicro RAPTOR RQ50LN s diaľkomerom
Termovízny binokulár + Nočné videnie + Laserový diaľkomer na 1000m + Prísvit 940nm - to všetko obsahuje RAPTOR . Šošovka 50 mm . Optické zväčšenie: 3,4x. Digitálne zväčšenie až 8 x. Celkové zväčšenie: 27,2x. Detekcia až 2600 m. Displej OLED 1024x768px . Jadro Hikmicro 640x512px 12µm , VOx. Optický modul pre nočné videnie s rozlíšením 2560x1440px . Úsporný režim (uspanie). Napájanie na dobíjací 18650 akumulátor. Prevádzková doba batérie až 8 hodín. Váha: 1120g. Vodotesnosť: IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 metra). Technológia vylepšenia obrazu: AGC, DDE a 3D DNR.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Termovízny/Digitálny binokulár Hikmicro RAPTOR
Hikmicro po dlhej dobe konečne vydáva nový binokulár a to nie len tak hocijaký. Na trh prichádza Raptor a to v plnej výbave s najnovšími technológiami. Medzi hlavné prvky patrí predovšetkým kvalitné jadro s citlivosťou 20mK , vylepšený Ultra HD digitálny senzor s rozlíšením 2560x1400 px s vysokou svetelnou citlivosťou , vstavaný prísvit 850nm a laserový diaľkomer s dosahom 1000m.
Špeciálny design navrhnutý oceneným dizajnérom pre maximálny zážitok z používania. Prístroj obsahuje rôzne funkcie ako napríklad: GPS a digitálny magnetický kompas , a utomatický IR prísvit , automatický stand-by mode pri neaktivite. Používa vymeniteľné batérie 18650 s výdržou až 8 hodín.
Všetky varianty obsahujú vstavaný laserový diaľkomer s dosahom 1000 m. Najcitlivejšie jadro na trhu 20mK. UltraHD senzor s rozlíšením 2560x1440 px. Automatický stand-by režim. Špeciálny design. Detekcia až do 2600 m. Možnosť použitia aplikácie, cez ktorú môžete používať všetky funkcie prístroja. Termovízia + digitálne nočné videnie + kombinácia oboch. To všetko obsahuje nový binokulár RAPTOR.
Inovatívny binokulár radu RAPTOR poskytuje v kombinácii s termovíziou, digitálnym denným a nočným videním a laserovým diaľkomerom bezprecedentnú schopnosť pozorovania, či už v termovíznych alebo živých farbách, zblízka alebo z diaľky, vo dne alebo v noci, dokonca aj tých najhorších poveternostných podmienkach. Tým všetkým dokáže RAPTOR prelomiť vaše hranice pozorovania.

Kľúčové vlastnosti:
Špecifikácia:
Hikmicro po dlhej dobe konečne vydáva nový binokulár a to nie len tak hocijaký. Na trh prichádza Raptor a to v plnej výbave s najnovšími technológiami. Medzi hlavné prvky patrí predovšetkým kvalitné jadro s citlivosťou 20mK , vylepšený Ultra HD digitálny senzor s rozlíšením 2560x1400 px s vysokou svetelnou citlivosťou , vstavaný prísvit 850nm a laserový diaľkomer s dosahom 1000m.
Špeciálny design navrhnutý oceneným dizajnérom pre maximálny zážitok z používania. Prístroj obsahuje rôzne funkcie ako napríklad: GPS a digitálny magnetický kompas , a utomatický IR prísvit , automatický stand-by mode pri neaktivite. Používa vymeniteľné batérie 18650 s výdržou až 8 hodín.
Všetky varianty obsahujú vstavaný laserový diaľkomer s dosahom 1000 m. Najcitlivejšie jadro na trhu 20mK. UltraHD senzor s rozlíšením 2560x1440 px. Automatický stand-by režim. Špeciálny design. Detekcia až do 2600 m. Možnosť použitia aplikácie, cez ktorú môžete používať všetky funkcie prístroja. Termovízia + digitálne nočné videnie + kombinácia oboch. To všetko obsahuje nový binokulár RAPTOR.
| Automatické vypínanie obrazovky | |
| Inteligentný senzor rozpozná, či sa prístroj | |
| používa alebo nie a podľa toho sám zapína | |
| a vypína displej, aby šetril batériu. |
Inovatívny binokulár radu RAPTOR poskytuje v kombinácii s termovíziou, digitálnym denným a nočným videním a laserovým diaľkomerom bezprecedentnú schopnosť pozorovania, či už v termovíznych alebo živých farbách, zblízka alebo z diaľky, vo dne alebo v noci, dokonca aj tých najhorších poveternostných podmienkach. Tým všetkým dokáže RAPTOR prelomiť vaše hranice pozorovania.

Kľúčové vlastnosti:
- QUAD senzor : Termovízia, Optický senzor, Prísvit a LRF
- Jadro 640x512, 12 µm techológia s citlivosťou 20 mK
- Hodnota clony F0,9
- Zabudovaný prísvit 940nm
- UltraHD digitálny senzor 2560x1400 px s vysokou citlivosťou
- Automatický režim deň/noc a funkcia SMART IR
- Laserový diaľkomer na 1 000 m
- Detekcia až 2600 m
Špecifikácia:
| Rozlíšenie detektora | 640×512 px, 12 µm, VOx |
| NETD (tepelná citlivosť) | < 20 mK (pri 25 °C, F#= 1,0) |
| Šošovka | 50 mm |
| Clona | F0,9 |
| Zorné pole | 8,8° x 7,0° |
| Min. zaostrenie | 5 m |
| Optické zväčšenie | 3,4 x |
| Digitálny senzor | 2560x1440 px, CMOS 1,88", 0,001 lux |
| Prísvit | 940nm |
| Rozlíšenie displeja | 1920 × 1080, 0.39 inch, OLED |
| Digitálne zobrazenie | Deň/Noc (Farebný, Čiernobiely), Auto, Proti hmle |
| Všeobecné zobrazenie | Digitálne, Zjednotenie, Teplá biela, Teplá čierna, Teplá červená, Fusion |
| Korekcia dioptrií | -5D-+3D |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Možnosť nahrávania videa | Áno |
| Možnosť zhotovovania fotografií | Áno |
| GPS | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Automatický úsporný režim | Áno |
| Magnetický digitálny kompas | Áno |
| Úložisko | Vstavaný pamäťový modul (64GB) |
| Wi-Fi Hotspot | Áno, HIKMICRO Sight aplikácie |
| Typ batérie | 18650 |
| Prevádzková doba | Až 8h (Bez Wi-Fi) |
| Napájanie | 5V DC/2 A, USB Type-C interface |
| Pracovná teplota | -40°C ~ 70°C |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Rozmery | 217.5 mm × 155 mm × 87.5 mm |
| Váha | 1120g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004642150 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
