Pulsar Acoolade 2 XP50 LRF pro
Prístroj pochádza od oficiálneho distribútora pre Čechy a Slovensko, nie je problém so zárukou a ani s pozáručným servisom , servisné stredisko je v Prahe! Záruka 3 roky!
Tovar skladom, pri objednávke do 12.00 balík u Vás doma v nasledujúci pracovný deň




Termovízny binokulárny prístroj
Accolade 2 LRF XP50 Pro
Nová úroveň termovízneho zobrazenia

Laserový diaľkomer
Model Accolade LRF je vybavený zabudovaným laserovým diaľkomerom, ktorý umožňuje presné meranie vzdialenosti do objektu pozorovania.
Vysoko citlivý senzor
Accolade 2 XP50 PRO používa na snímanie tepelného obrazu mikrobolometer s citlivosťou NETD < 25 milikelvín (mK), ktorá charakterizuje schopnosť snímača odlíšiť dva blízke body s čo najmenším rozdielom teploty. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov a oddeliť ich od okolitého tepelného šumu. Napríklad počas zrážok, hmly alebo chladného rána, kedy okolité prostredie má nízky teplotný kontrast a sú to najťažšie podmienky pre termovízne vyzobrazenie, v tomto prípade vďaka vysokej citlivosti senzor bude schopný rozlíšiť najmenšie rozdiely teploty a zameriavač poskytne lovcovi jasný obraz s lepším kontrastom.
Komfortné pozorovanie
V porovnaní s monokulárnym prevedením, kedy používateľ pozoruje jedným okom, pozorovanie binokulárom Accolade je oveľa príjemnejšie a nedochádza k únave očí aj pri dlhšom pozorovaní. Navyše, vnímanie obrazu pri pozorovaní oboma očí pre človeka je prirodzené a preto rozpoznávanie detailov objektu pozorovania je presnejšie.
Technológia Image Boost
Technológia Image Boost je patentovanou kombináciou softvérových algoritmov, ktoré zvyšujú ostrosť kontúr tepelných objektov a prinášajú bezkonkurenčnú kvalitu zobrazenia. Vďaka funkcii Image Boost bude obraz vyzerať ostrejší, s veľmi dobrým prekreslením aj najmenších detailov tepelných objektov a umožní jej lepšiu detekciu a identifikáciu.
Veľká vzdialenosť detekcie
Výkonný objektív v kombinácii s profesionálnym teplotným senzorom s citlivosťou NETD < 25 mK poskytujú prístroju výnimočné detekčné schopnosti. Štandardný objekt s výškou 1,8 m je možné detekovať v úplnej tme na vzdialenosť až 1800m
Variabilný digitálny zoom
Až 8x digitálny zoom, poskytuje lepšie zamierenie a celkové rozpoznanie cieľa na väčšie vzdialenosti.
Foto a Video rekordér
Vstavaný video rekordér je veľkým pomocníkom na obstaranie a uchovanie jedinečných spomienok. Jedným stlačením tlačidla REC vytvoríte záznam, ktorý môžete zdieľať s priatelia. Vstavaná 16Gb pamäť slúži na uloženie množstva hodín video záznamu alebo vytvorenie tisíce snímok. Video sa ukladá vrátane zvuku, a tak môžete k záznamu pridať aj vlastný komentár.
Aplikácia Stream Vision
Pomocou Wi-Fi je možné prepojiť Accolade so smartphonom alebo tabletom pre sledovanie obrazu na obrazovke, stiahnutie nahraných videí a fotiek, diaľkové ovládanie, aktualizáciu softvéru a mnoho ďalších užitočných funkcií.
Vodeodolnosť IPX7
Vodotesná ochrana IPX7 chráni prístroj pred dažďom, snehom ale aj prachom a zachováva prevádzkyschopnosť prístroja aj po ponorení do vody do hĺbky 1 metra po dobu až 30 minút.
Systém napájania B-Pack
Accolade 2 používa na napájanie progresívny systém B-Pack, ktorý sa skladá z rýchlo vymeniteľného dobíjacieho akumulátora IPS7 s kapacitou 6,4 Ah a poskytujúceho až 8 hodín prevádzky. K dispozícii je aj výkonnejší akumulátor IPS14 alebo kontajner pre klasické batérie AA, ktoré poslúžia ako riešenie pre napájanie mimo siete.
Ďalšou vlastnosťou
Vysoké rozlíšenie mikrobolometra 640x480 pixelov v 17µm
Použitie detekčného senzora s rozlíšením 640x480px a pokročilých algoritmov spracovania obrazu prinieslo nevídanú kvalitu zobrazenia vysokú ostrosť, kontrast, vylepšenú identifikáciu zveri a rozoznanie aj tých najmenších detailov a aj krovia, konárov, trávy a terénu. Vďaka tomu Accolade 2 XP50 PRO predbehne aj niekoľko násobne drahšie konkurenčné zariadenie.
Plnofarebný AMOLED displej
Plnofarebný displej využíva technológiu AMOLED, ktorá poskytuje vysoký kontrast medzi bielou a čiernou, a zobrazuje vo veľmi živých farbách. Výhodou technológie AMOLED je aj plynulé zobrazovanie bez spomalenia aj pri veľmi nízkych teplotách a úspora energie.
8 farebných paliet
V rôznych pozorovacích podmienkach je vhodné používať rôzne farebné kombinácie zobrazenia obrazu. Termovízia Accolade XP50 PRO ponúka až 8 farebných paliet zobrazenia. Zatiaľ čo klasický režim "White Hot" je mimoriadne univerzálny, na detekciu divokej zveri v noci je často preferovaný režim "Hot Black". Červená monochromatická obmedzuje oslnenie oka jasom displeja. Farba Sépia často zlepšuje pozorovanie na veľké vzdialenosti, zatiaľ čo "Red Hot", "Rainbow" a "Ultramarine" lepé vykresľuje teplotné rozdiely rôznych objektov. Fialová pomáha rýchlejšie identifikovať objekty.
Napájanie externým zdrojom
Nastaviteľná medziočná vzdialenosť
Displej Off
Pozorovacie režimy
Accolade 2 LRF XP50 Pro dovoľuje optimalizáciu obrazu podľa pozorovacích podmienok. Prednastavené režimy pre hory, mesto a les majú rôznu úpravu jasu a kontrastu pre čo najefektívnejšie pozorovanie v danom prostredí. Ďalej má prístroj možnosť uložiť užívateľské nastavenie, ktoré je individuálne podľa každého užívateľa. Tieto režimy Vám uľahčia identifikáciu aj na väčšie vzdialenosti
Režim obraz v obraze
Pri zapnutí režimu Picture-in-Picture v hornej časti displeja sa zobrazí ďalšie okno so zväčšeným obrazom cieľa a kríža. Prídavné okno zaberá iba 1/10 celkovej plochy obrazovky a neobmedzuje zorné pole, ktoré vidí strelec. Zväčšený obraz v pomocnom okne napomáha k presnejšiemu zameraniu cieľa.
Technické parametre
| Zväčšenie : | 2.5 − 20x |
|---|---|
| Digitálne zväčšenie: | 2x; 4x; 8x |
| Mikrobolometer: | 640x480 @ 17 µm (NETD <25 mK) |
| Rozmer pixelu: | 17 µm |
| Vzdialenosť merania: | 1000 m |
| Presnosť merania: | ± 1 m |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja: | 640x480 px |
| Snímkový kmitočet: | 50 Hz |
| Vzdialenosť detekcie: | 1800m |
| Ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Parametre objektívu: | f/1.2 |
| Zorný uhol: | 12.4x9.3° |
| Zorné pole v 100m: | 21.8x16.3 m |
| Očný reliéf : | 16mm |
| Priemer výstupnej pupily: | 5mm |
| Najkratšia ostriaca vzdialenosť: | 3m |
| Napájanie: | 3,0 - 4,2 B-Pack (Li-ión) V |
| Kapacita (C): | 6400 (IPS7)mAh |
| Externé napájanie: | 5V (Micro USB) |
| Videorekordér: | Áno |
| Veľkosť pamäte: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .avi / .jpg |
| Video/Foto rozlišení: | 640x480px |
| Vodeodolnosť: | IPX7 |
| Bezpečnostná trieda podľa IEC 60825-1:2007: | 1 |
| Závit: | 1/4" |
| Prevádzkové teploty: | -25 ... +50 °C |
| Wi-Fi: | Áno |
| USB, typ: | Micro USB |
| Diaľkové ovládanie: | Áno |
| Rozmery: | 164x130x64mm |
| Hmotnosť: | 0.7kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 812495027079 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.













