INFIRAY UNIQUE UH 50
UNIQUE je termovízny monokulár pre náročných užívateľov, ktorí vyžadujú čistý a jasný obraz plný detailov. Unique je vybavený novým senzorom s rozlíšením 640x512px a plnofarebným AMOLED displejom. Ideálny pomocník pre tých, čo hľadajú pozorovací monokulár na oboznanie zveri na veľké vzdialenosti.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
UNIQUE UH50
UNIQUE je profesionálny termovízny monokulár na profesionálnej úrovni vybavený vysoko výkonným senzorom a plnofarebným HD AMOLED displejom s vysokým rozlíšením. Skvelý pomocník pre veľmi náročných užívateľov.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

NOVÝ FULL HD AMOLED DISPLEJ
UNIQUE disponuje vstavaným 0,4 palcovým full-farebným HD displejom v rozlíšení 1440×1080px. V spojení s novým okulárom predstavuje jasnejšie a pohodlnejšie videnie výrazne šetrí oči pri pozorovaní.

MODERNÝ SENZOR 640x512px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj UNIQUE disponuje senzorom s rozlíšením 640x512px. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s OLED displejom poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

20 HODÍN V PREVÁDZKE
Nový algoritmus zaisťuje výraznú úsporu batérie a spoločne s vymeniteľnou vysokokapacitnou lítium-iónovou batériou 4400mAh zaisťuje až 10 (2x10h) hodín prevádzky. Batériu je možné jednoducho vybrať a vymeniť.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 640x512px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD - Šum zodpovedajúci rozdielu teplôt (mK) | <25mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 50mm |
| Zorné pole | 8,8° x 6,6° |
| Základné zväčšenie | 4x |
| Digitálne zväčšenie | 1x-4x |
| Priemer očného reliéfu | 5,5mm |
| Dioptrická korekcia | 5D |
| Detekcia | 2600m |
| Typ displeja | AMOLED |
| Výdrž batérie | 2x10h |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Nahranie zvuku | Áno |
| Aplikácia | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 32GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 650g |
| Rozmery | 205x65x60mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
