HIKMICRO LYNX PRO LH15
Parametre produktu:
| Wi-Fi : | áno |
|---|---|
| šošovka : | 15 mm |
| detekcia : | 1667 m |
| Rozlíšenie detektora : | 384 × 288 px, 12 mikrometrov, VOx |
| Rozlíšenie displeja : | 1280x960px |

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Termovízna kamera Hikmicro LYNX PRE LH15 
Termovízna kamera HIKMICRO LYNX PRE LH15 (HM-TS03-15XG / W-LH15) je vybavená kvalitným jadrom o rozlíšení 384 × 288 px 12 mikrometrov (12 mikrónová technológie) a novým LCOS displejom 1280x960 px a 15 mm šošovkou a 8x digitálnym zoomom.
Termokamera podporuje funkcie hot spot (sledovanie najteplejšieho bodu v obraze), pomerového diaľkomer a Wi-Fi. LH15 je stredným modelom značky Hikmicro a umožňuje detekciu až na 1239 a výdrž batérie je úctyhodných 8 hodín nepretržitej prevádzky .
LH15 je vybavená najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamicky rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikatne technológiu tzv. Adaptívneho AGC, ktora je oveľa pokročilejšie než bežne tzv. Lineárne AGC používané v termokamerach iných výrobcov.
Vľavo: klasická termovízie. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement - DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízie. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction - 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorované scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako pri prístrojoch používajúcich tradičné dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízie. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra o rozlíšení 384x288, typu VOx a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena / výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
Porovnanie LH15, LH19, LH25 na 200m:
Porovnanie LH15, LH19, LH25 pri snežení na 150m:
| rozlíšenie detektora | 384 × 288 px, 12 mikrometrov, VOx |
| NETD (tepelná citlivosť) | <35 mk (pri 25 ° C, F # = 1,0) |
| šošovka | 15 mm |
| zväčšenie | 1,5 - 11,8x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| zorné pole | 17,5 ° X13.1 ° |
| obnovovacia frekvencia | 50 Hz (PAL) / 60Hz (NTSC) |
| detekcia | 1667 m |
| displej | 0,4 palca, LCOS, 1280x960px |
| palety | Teplo ako Čierna, Červená, Biela, alebo Fusion |
| Detekcia najteplejšieho bodu | ÁNO |
| Možnosť Wi-Fi | ÁNO |
| vstavané úložisko | 8 GB |
| Možnosť nahrávania fotografií | ÁNO |
| možnosť videozáznamu | ÁNO |
| diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| typ batérie | lítiová batéria |
| úsporný režim | ÁNO |
| Prevádzková doba akumulátora | Až 7,5 hodín nepretržitej prevádzky (bez funkcie Wi-Fi) |
| napájanie | USB-C |
| Pracovná teplota | -20 ° C až 55 ° C (-24 ° F až 131 ° F) |
| úroveň ochrany | IP67 |
| Odolnosť proti pádu | až 1,5 m |
| Rozmery (D x Š x H) | 158 × 61 × 57 mm |
| hmotnosť |
290 g |
| Záruka | 3 roky |
* Detekcia je závislá na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota pod.) Reálny výkon detekcie môže byť tak vyššie, tak nižšie.
Rozmery:
Obsah balenia:
- Termokamera HIKMICRO LYNX PRE LH15
- Návod v slovenčine
- Handričku na čistenie šošovky od prachu
- USB-C kábel
- Ochranné vrecko na termokameru
- Pútko na ruku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.jpg)