
Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Výrobca HIKMICRO opäť posunul hranicu technológií na rozlišovanie minimálnych teplotných rozdielov! Prináša vylepšený rad termovíznych zameriavačov Panther 2.0 v tele prístrojov, ktoré už dobre poznáte, ale teraz s neuveriteľne detailným obrazom vďaka najlepšiemu senzoru, ktorý teraz nájdete na trhu!
- Senzor 640 × 512 px
- Teplotná citlivosť ≤ 20 mK
- Detekcia až 2600 metrov
- Laserový diaľkomer
Zameriavač Panther PQ50L 2.0 je vybavený tepelným senzorom s citlivosťou NETD ≤ 20 mK as rozlíšením 640 × 512 px . Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov a poskytnúť vám tak detailný obraz.
Šošovka o veľkosti 50 mm s pevným optickým zväčšením 2,6x dáva zameriavaču možnosť detekcie až na 2600 metrov . Celý obraz vykresľuje displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý ponúka pohodlné pozorovacie podmienky nastaviteľné presne pre vaše oko.
Je vybavený laserovým diaľkomerom s dosahom až 600 metrov.
So vstavaným úložiskom 16 GB máte možnosť zhotovovať fotografie a videá aj so zvukom. S pripojením k aplikácii HIKMICRO Sight môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez Vaše mobilné zariadenie, sledovať aktuálnu verziu Vášho prístroja a plno ďalších funkcií.
Disponuje tiež vlastnosťami ako je napríklad vodeodolnosť a odolnosť IP67. Preto je Panther vhodný aj do drsných podmienok ako sú dážď a sneh. O napájanie sa stará jedna výmenná Li-ion batéria a je možné dobíjanie využiť aj externý zdroj (powerbanku). Šetrí batériu vďaka režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky.
Špecifikácia:
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 20 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Šošovka | 50 mm |
| Detekcia | 2600 m |
| Optické zväčšenie | 2,6x |
| Zorné pole | 8,80° × 7,03° |
| Digitálny zoom | 8x |
| Dioptrická korekcia | -5D-+3D |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | vstavaný, 16 GB |
| Prevádzková teplota | -30°C až 55°C |
| Batérie | 1x 18650 |
| Výdrž batérie | 5 hod |
| Hmotnosť | 585 g |
| Rozmery | 215 x 67 x 87 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač HIKMICRO Panther PQ50L 2.0
- 1x taška na zariadenie
- 2x batéria
- 1x USB-C kábel
- 1x nabíjačka na batérie
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
