ThermTec Cyclone 315
Termovízny monokulár. Senzor: 384 × 288 px, 12μm. Šošovka: 15 mm. Citlivosť termovízneho senzora: ≤ 20 mK. Detekčná vzdialenosť: 750 m. AI pomerový diaľkomer. Optické zväčšenie: 1,4x. Krokový digitálny zoom: až 4x. Displej: OLED 1024 × 768 px. Napájanie: 1x dobíjacia Li-ion batéria. Výdrž batérie: 10 hod. Menu a návod v češtine a slovenčine.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Rada Cyclone prináša výnimočný výkon v ultraľahkom a prakticky prenosnom prevedení.
Termovízny monokulár Cyclone 315 je vybavený senzorom s rozlíšením 384 × 288 px a teplotnou citlivosťou ≤ 20 mK. Na sprostredkovanie kvalitného obrazu slúži aj OLED displej s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý je navyše šetrný k vašim očiam.
Monokulár je vybavený šošovkou s ohniskovou vzdialenosťou 15 mm, pevným optickým zväčšením 1,4x a digitálnym zoomom až 4x, čo umožňuje detekciu objektov na vzdialenosť až 750 m. O meranie vzdialenosti sa postará AI pomerový diaľkomer, ktorý dokáže vyhodnotiť vzdialenosť objektu na základe inteligentných algoritmov.
Ergonomický dizajn a kompaktná veľkosť zabezpečujú pohodlné ovládanie, zatiaľ čo vymeniteľná lítiová batéria umožňuje až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Vstavaná pamäť 32 GB poskytuje dostatok priestoru na ukladanie fotografií a videí, ktoré môžete pohodlne spravovať ako v prístroji, tak aj cez aplikáciu ThermTec Outdoor.
Monokulár spĺňa štandard IP67, vďaka čomu je odolný proti prachu a vode. Okrem toho vás Cyclone nadchne svojou extrémne nízkou hmotnosťou iba 255 gramov.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácie:
Obsah balenia:
- Teplotná citlivosť 20 mK
- Senzor 384 × 288 px
- Detekcia až 750 metrov
- Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť
- Vymeniteľná batéria s výdržou až 10 hodín
Termovízny monokulár Cyclone 315 je vybavený senzorom s rozlíšením 384 × 288 px a teplotnou citlivosťou ≤ 20 mK. Na sprostredkovanie kvalitného obrazu slúži aj OLED displej s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý je navyše šetrný k vašim očiam.
Monokulár je vybavený šošovkou s ohniskovou vzdialenosťou 15 mm, pevným optickým zväčšením 1,4x a digitálnym zoomom až 4x, čo umožňuje detekciu objektov na vzdialenosť až 750 m. O meranie vzdialenosti sa postará AI pomerový diaľkomer, ktorý dokáže vyhodnotiť vzdialenosť objektu na základe inteligentných algoritmov.
Ergonomický dizajn a kompaktná veľkosť zabezpečujú pohodlné ovládanie, zatiaľ čo vymeniteľná lítiová batéria umožňuje až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Vstavaná pamäť 32 GB poskytuje dostatok priestoru na ukladanie fotografií a videí, ktoré môžete pohodlne spravovať ako v prístroji, tak aj cez aplikáciu ThermTec Outdoor.
Monokulár spĺňa štandard IP67, vďaka čomu je odolný proti prachu a vode. Okrem toho vás Cyclone nadchne svojou extrémne nízkou hmotnosťou iba 255 gramov.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácie:
| Wi-Fi | Áno |
| Senzor | 384 × 288 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 20 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 × 768 px |
| Šošovka | 15 mm |
| Detekcia | 750 m |
| Optické zväčšenie | 1,4x |
| Zorné pole | 17,5° × 13,1° |
| Digitálny zoom | 1-4x |
| Dioptrická korekcia | ±5D |
| Možnosť fotografie | Áno |
| Možnosť videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | vstavaná, 32 GB |
| Prevádzková teplota | -20°C až 50°C |
| Batérie | 1x výmenná 18650 |
| Výdrž batérie | 10 hod |
| Hmotnosť | 255 g |
| Rozmery | 139 × 76 × 54 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny monokulár ThermTec Cyclone 315
- 1x nabíjačka na batérie
- 2x batérie 18650
- 1x USB kábel
- Handrička na optiku
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
