Therm Tec Vidar 635
Termovízny zameriavač. Senzor: 640 x 512 px, 12 μm. Šošovka: 35 mm. Citlivosť termovízneho senzora ≤ 25 mK. AI pomerový diaľkomer. Detekčná vzdialenosť: 1800 m. Optické zväčšenie: 1,9x. Plynulý digitálny zoom: až 5x. Displej: OLED 1024 x 768 px. Úsporný režim (uspanie). Výdrž batérie: 10 hod. Napájanie: dve výmenné batérie. Bezzávierková technológia. 7 zámerných krížov. Menu aj návod v češtine a slovenčine.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Malý, ľahký a kompaktný - slová, ktoré vystihujú novinku od výrobcu ThermTec termovízny zameriavač Vidar. Obsahuje všetko potrebné na čo najpohodlnejší lov či pozorovanie a zároveň má až neuveriteľne nízku hmotnosť. Aj vďaka technológii kalibrácie, pri ktorej nezamŕza obraz, a intuitívnemu ovládaniu sa stane Vašim najlepším priateľom do akýchkoľvek vonkajších podmienok.
- Bezzávierková technológia
- Senzor 640 × 512 px
- Teplotná citlivosť ≤ 25 mK
- Detekcia až 1800 metrov
- AI pomerový diaľkomer
Termovízny zameriavač Vidar 635 je vybavený 12μm citlivým senzorom s rozlíšením 640 × 512 px a 35 mm šošovkou s pevným optickým zväčšením 1,9x. V spojení s OLED displejom 1024 × 768 px tvorí skvelý obraz pri zlom počasí aj za úplnej tmy.
Obrovskou výhodou pre lovcov pri termovíznom zameriavači Vidar je bezzávierková technológia . Umožňuje Vám udržať svoje zameranie na cieľ bez prerušenia, čo zaisťuje bezproblémový zážitok z lovu. Vďaka tomu, že sa prístroj nekalibruje a kontinuálne sníma , môžete pri love robiť rýchle rozhodnutia, prispôsobiť sa meniacemu sa prostrediu a zvýšiť svoje šance na úspešný lov.
Je vybavený AI pomerovým diaľkomerom a jeho ovládanie je veľmi jednoduché pomocou joysticku, ktorý poznáme už od iných prístrojov značky ThermTec. Detekčná vzdialenosť zameriavača je až 1800 metrov .
So vstavaným úložiskom 64 GB máte plno miesta na urobené fotografie a videá as pripojením k aplikácii Smart Thermal môžete pozorovať scénu v reálnom čase cez Vaše mobilné zariadenie.
Disponuje tiež vlastnosťami ako je napríklad vodeodolnosť a odolnosť IP67. Preto je Vidar vhodný aj do drsných podmienok ako sú dážď a sneh. O napájanie sa starajú dve výmenné batérie 18650. Šetrí batériu vďaka režimu spánku.
Na zariadenie poskytujeme záruku 3 roky a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácia:
| Senzor | 640 × 512 px |
| Teplotná citlivosť | ≤ 25 mK |
| Rozlíšenie displeja | 1024 x 768 px |
| Wi-Fi | Áno |
| Šošovka | 35 mm |
| Detekcia | 1800 m |
| Optické zväčšenie | 1,9x |
| Zorné pole | 12,5 ° x 10,0 ° |
| Digitálny zoom | 5x |
| Dioptrická korekcia | ±5 |
| Možnosť zhotovenia fotografie | Áno |
| Možnosť zhotovenia videa | Áno |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Pamäť | 64 GB |
| Prevádzková teplota | -20°C až 50°C |
| Batérie | 2x 18650 |
| Výdrž batérie | 10 hod |
| Hmotnosť | 591 g |
| Rozmery | 160 x 60 x 70 mm |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač ThermTec Vidar 635
- 1x očnica
- 4x batéria 18650
- 1x magnetický nabíjací kábel
- 1x Picatinny montáž
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6975483750473 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
