
Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Senopex DOT S5 LRF je najnovším produktom značky na trhu. Model S5 LRF je termovízny zameriavač vojenského štandardu s telom vyrobeným z prvotriedneho čierno eloxovaného hliníka bez plastových dielov, čo zaisťuje neuveriteľnú odolnosť. Je vybavený 50 mm objektívom so svetelnosťou F1.0, 0,5" displejom OLED s rozlíšením 1024x768px a poskytuje tak jasný a ostrý obraz pozorovanej scény . Srdcom zariadenia je vysoko citlivý 12μm tepelný senzor s NETD ≤ 25mK, rozlíšením 640x48 ktorý zaručuje vynikajúce rozpoznanie detailov aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach.Vďaka dvom vymeniteľným batériám 18650 jevýdrž batérie bezkonkurenčných 14 hodín nepretržitej prevádzky.
Precízny diaľkomer. Laserový diaľkomer ponúka možnosť presného laserového merania vzdialenosti. Umožňuje presne zachytiť a zobraziť vzdialenosť k cieľu na vzdialenosť až 1 000 m.
Široká paleta zobrazovacích režimov. Senopex DOT S5 LRF ponúka niekoľko režimov zobrazenia, ktoré je možné navyše ručne upravovať. Každý režim nájde svoje využitie v rôznych poveternostných podmienkach . Od horúceho dňa a jasnej oblohy až po podmienky veľmi obmedzenej viditeľnosti v daždi alebo snehu . Vynikajúci výkon prístroja podporený niekoľkými režimami zobrazenia vždy presne identifikuje váš cieľ. Prístroje Senopex sa vďaka prepracovaným režimom a precíznemu spracovaniu pýšia vysokými detekčnými vzdialenosťami, čo z nich robí absolútnu špičku na trhu .
Jeden prístroj, mnoho funkcií . Prístroje Senopex s radom pokročilých funkcií navrhnutých tak, aby užívateľovi čo najviac uľahčili prácu. Navyše s podporou pokročilých technológií, ako je digitálny zoom x2 x4 x6 x8, digitálny kompas pre ľahšiu orientáciu v neznámom teréne, dynamický senzor náklonu, možnosť nahrávania a zhotovovania fotografií s uložením na 32GB internú pamäť a mnoho ďalších vymožeností uľahčujúcich používanie zameriavača.
Prispôsobivý kríž. Kríž balistického štýlu sa automaticky zväčšuje spolu s digitálnym zoomom a vďaka pohyblivej osnove tak ľahko a presne zameriate aj na veľké vzdialenosti .
Obraz v obraze (PIP) . PIP vám umožnuje vidieť váš priblížený cieľ v hornej časti obrazovky pomocou digitálneho zoomu, zatiaľ čo zvyšok obrazovky zostáva v základnom zväčšení a vy tak máte dokonalý prehľad čo sa deje.
Katalóg s podrobným popisom krížov prístrojov Senopex nájdete tu:
(Kliknite na obrázok pre prezretie katalógu)
Špecifikácia:
| Rozlíšenie detektora | 640 * 480, 12um |
| Spektrálny rozsah | 8 ~ 14um |
| NETD | < 25 mk (pri 25 ° C, F # = 1.0) |
| Frekvencia | 50Hz |
| Šošovka | 50 mm + manuálne ostrenie |
| Optické zväčšenie | 3x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Zorné pole | 8,8 ° × 6,6 ° |
| Detekcia vozidla* | 6300m |
| Detekcia človeka* | 2400m |
| Displej | OLED, 1024 × 768 |
| Palety | White/Detail/Assassin/Equator/Black/Edge/Red/Iron |
| Priemer výstupnej očnice | 45 mm |
| Počet typov kríža | 7 (= nastrelenie až na 7 zbraní) |
| Odolnosť voči spätnému rázu | 7 000 J |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť úpravy kontrastu | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu | ÁNO |
| Úložisko | Vstavaný pamäťový modul Micro SD (Max 32 GB) |
| Napájací zdroj | Dve batérie 18650 |
| Prevádzková doba batérie | ≥14h |
| Porty | 7-pinový konektor --> USB-A |
| Pracovná teplota | -40 ° C ~ 55 ° C (<22F ~ 131 ° F) |
| stupeň ochrany | IP67 |
| Rozmery (D x Š x H) | 251 x 70 x 91 mm |
| Hmotnosť | 876 g |
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač Senopex S5 LRF
- Záručná kartička
- 2x batéria 18650
- Nabíjačka
- Weaver montáž
- 7-pinový kábel
- Čistiaca handrička
- Štýlové USB v tvare zameriavača
- Prenosný kufrík
- Slovenský návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
