Pulsar Digex C50 s Wifi
Vždy preverujte z akého zdroja pochádza prístroj ktorý mienite kúpiť!




Podrobný popis
Digex C50
Uži si farebný obraz aj po zotmení
Použitie 24/7
Použitím rôznych režimov nastavenia objektívu a snímača zaručuje zameriavač Digex C50 najlepšie výsledky v ktorúkoľvek dennú dobu. Ráno aj za súmraku, cez deň aj po polnoci je obraz jasný a detailný. V zameriavači s jemným full HD rozlíšením rozoznáte trofeje, vlastnosti i správanie sa zveri a vďaka tomu poskytuje Digex C50 lovcovi maximálne množstvo informácií pre správne rozhodnutie.
Plnofarebné zobrazenie od západu slnka do súmraku s režimom "Colour Twilight"
Za hlbokého súmraku, keď ľudské oko už nie je schopné rozoznať detaily pozorovaných objektov, zobrazuje Digex C50 jasný obraz so správnym podaním farieb, čo predlžuje dobu lovu až do noci.
Realistické podanie farieb cez deň
Digex C50 kombinuje plnofarebné zobrazenie klasickej dennej optiky s dokonalou digitalizáciou obrazu a rozšírenou funkčnou výbavou. Denný lov sa tak stáva vysoko technologickým a bežný denný zameriavač je v tomto prípade jednoducho zbytočný.
Dosah pozorovania v noci cez 500 metrov
Digex C50 má najlepšiu citlivosť vo svojej triede pre infračervené spektrum (nočnú citlivosť), vrátane rozsahu vlnových dĺžok 900-950 nm. Prístroj je vysoko účinný v kombinácii s neviditeľnými infračervenými prísvitmi. Vďaka tomu je Digex C50 dokonalým nástrojom na detekciu cieľov, ako sú diviaky, jelene a losy, na vzdialenosť od viac ako 500 metrov.
Výdrž batérie až 10 hodín na jedno nabitie
Digex C50 je napájaný dvoma dobíjacími batériami: jedna vstavaná s kapacitou 4,9 Ah, druhá vymeniteľná s kapacitou 2 Ah. Jedno nabitie zaručuje výdrž až 10 hodín, čo pokrýva dobu aktívneho používania zameriavača pri love. Drážky na tele vymeniteľného akumulátora pre presné určenie správnej polohy umožňuje rýchlu a istú výmenu vybitého akumulátora za nový v úplnej tme a to po hmate.
Klasický design. Montáž na štandardné 30mm krúžky.
Digex C50 ponúka vizuálnu estetiku na každej loveckej zbrani. Zvonku puškohľad pripomína klasický denný zameriavač s 30mm tubusom. Tento tvar poskytuje pružnosť pri montáži zameriavača na lovecké zbrane pomocou osvedčených krúžkov.
Presnosť!
5 profilov nastrelení / 50 vzdialeností nastrelení
Presné zamierovanie s režimom "obraz v obraze"
Vysoká odolnosť proti spätnému rázu až do: 375H&H, kalibru 12 a 9,3x64.
Kvalitný obraz!
Variabilné zväčšenie od 3,5x do 14x
Vysoko kontrastný displej HD AMOLED
Širokouhlý okulár pre pohodlné pozorovanie
Zvýšenie citlivosti SumLight
Odolnosť. Spoľahlivosť. Funkčnosť.
Nahrávanie fotografií a videí
Prevádzkové teploty: od -25 do +50 °C
Úplne vodotesný IPX7
Okamžitý štart
Technické parametre
| Zväčšenie : | 3,5 – 14x |
|---|---|
| Maximálne zväčšenie: | 14x |
| Digitálne zväčšenie: | 4x |
| Senzor: | FHD CMOS 1928x1088px |
| Typ displeja: | AMOLED HD |
| Rozlíšení displeje: | 1024 x 768 px |
| Ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Zorný uhol: | 6.7° |
| Parametre objektívu: | F50/1,4 |
| Vzdialenosť detekcie: | 500 (s IR prísvitom)m |
| Zorné pole v 100m: | 11,7 m |
| Priemer tubusu: | 30 mm |
| Typ infra svietiteľný: | Digex-X940S IR (79078) |
| Najkratšia ostriaca vzdialenosť: | 5 m |
| Dioptrická korekcia: | -3/+5 dioptrie |
| Očný reliéf : | 50 mm |
| Rozsah rektifikácie: | 2300 mm/100 m |
| Videorekordér: | Áno |
| Veľkosť pamäte: | 16 Gb |
| Video/Foto formát: | .mp4 /.jpg |
| Video/Foto rozlíšení: | 1024 x 768 |
| Vodeodolnosť: | IPX7 |
| Rozsah vertikálnej rektifikácie: | 82MOA |
| Rozsah horizontálnej rektifikácie: | 82MOA |
| Prevádzková doba (pri t22°C): | 10+ hod. |
| Wi-Fi: | ano |
| USB, typ: | USB-C |
| Diaľkové ovládanie: | Pulsar BT (voliteľné) |
| Odolnosť spätnému rázu: | 6000 J |
| Materiál tubusu: | Hliníková zliatina |
| Krok rektifikácie: | 11,5 / 11,5 mm/100 m |
| Napájanie: | 3.0 – 4.2 (APS3/APS2) V |
| Externé napájanie: | 5 V, 9 V (USB Type C) |
| Hmotnosť: | 1,345 kg |
| Prevádzkové teploty: | -25 ... +50 °C |
| Rozmery: | 408 x 78 x 83 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné videnie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 812495029073 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


















