Prísvit TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser
Laserový prísvit. Vlnová dĺžka: 940 / 850 nm. Priemer hlavy: 38 mm. Jednoduché ovládanie. Napájanie: 1x 18650 Li-ion batéria (nie je súčasťou balenia). Výdrž batérie: 2,5 hod. Stupeň ochrany IPX6. Návod v čestine a slovenčine.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Podrobný popis
Dve vlnové dĺžky v jednom prísvite – to je TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser, ktorý bol navrhnutý presne podľa vašich potrieb.
- Nastaviteľná vlnová dĺžka 940 / 850 nm
- Výdrž až 2,5 hodiny
- Odolné telo
Ovládanie je veľmi jednoduché vďaka hlavnému a otočnému tlačidlu. Pomocou hlavného tlačidla zapínate/vypínate prístroj a jeho otáčaním si môžete nastaviť intenzitu prísvitu. Otáčacie koliesko slúži na voľbu vlnovej dĺžky 940 alebo 850 nm, ktorá umožňuje dosah až na 220 metrov. Nastaviteľná je aj šírka lúča, a to vďaka otáčacej hlve. Okrem toho má telo tvorené z odolného materiálu a disponuje aj vodeodolnosťou.
Prísvit je napájaný jednou batériou 18650 Li-ion (nie je súčasťou balenia) a má výdrž 2,5 hodiny.
Na zariadenie poskytujeme 2-ročnú záruku a garanciu zapožičania náhradného prístroja v prípade potreby servisu.
Špecifikácie:
| Vlnová dĺžka | 940 / 850 nm |
| Maximálny výkon | 980mW |
| Šošovka | 36 mm |
| Dosah | 220 m |
| Materiál | Letecký hliník T6061 s tvrdým eloxom (ochranná oxidová vrstva) |
| Stupeň ochrany | IPX6 |
| Batérie | 1× 18650 Li-ion |
| Výdrž batérie | 2,5 hod. |
| Hmotnosť | 163 g |
| Rozmery | 38 × 25,4 × 175 mm (Φ hlavy × Φ tubusu × dĺžka prísvitu) |
Obsah balenia:
- Laserový prísvit TenoSight L-DUAL 940 + 850 nm Laser
- 1× nabíjačka na batérie
- 1× pútko na ruku
- Návod v češtine a slovenčine
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prísvity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 725765324757 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
