Prísvit HIKMICRO 940/850 nm (verzia LED)
Prísvit od značky Hikmicro (HM-L129IR) využíva infračervené svetlo ako doplnkové svetlo na zlepšenie kvality obrazu pre zariadenia nočného videnia.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Podrobný popis
Špecifikácia:
| Vlnová dĺžka | 940/850 nm |
| Dosah | 200 m |
| Typ | LED |
| Prevádzková teplota | −20 °C až 50 °C |
| Batérie | 1x 18650 |
| Výdrž batérie | 5,5 hod. |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozmery | 151 x 38 mm |
Obsah balenia:
- Prísvit Hikmicro 940/850 nm
- 2x batérie 18650
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prísvity |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Varianta: | Prísvit 940 nm, Prísvit 850 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
