INFIRAY TUBE TL 25 SE
Séria Tube sa rozrástla o ďalší prvotriedny kúsok ktorého prvoradou úlohou bolo ponúknuť zákazníkovi rovnaký ultimátny výkon série TUBE v čo možno najmenšom prevedení. Zámerom bolo poskytnúť elegantný a rovnako výkonný termovízny zameriavač na ľahké subtílne guľovnice a guľové jednušky bez toho, aby bol znehodnotený ich prirodzene krásny vzhľad.
Prichádza v krátkom tele iba 31 centimetrov s hmotnosťou 720 gramov. Tieto parametre sú ako stvorené pre malé elegantné guľovnice a guľové jednušky. Súčasne nový TUBE TL 35 SE ponúka ešte lepší výkon za mimoriadne priaznivú cenu a to s ohľadom na množstvo inovácií, ktorý tento nový člen rodiny TUBE ponúka. Odteraz môžete zabudnúť na zoomovanie obrazu prostredníctvom tlačidiel a točítok, nový TUBE TL 35 SE ponúka ešte intuitívnejšie ovládanie zoomu, než kedykoľvek predtým. Stačí pootočiť prstencom na okulári rovnako, ako ste zvyknutí zo svojho puškohľadu. Samozrejme si TUBE TL 35 SE zachoval vlastnosti a inovácie modelového radu TUBE V2, ako konektivitu pre pripojenie diaľkomeru, vstavaný mikrofón, AMOLED displej a dokonca pridal aj aktiváciu nahrávania videa prostredníctvom spätného rázu.
Prichádza v krátkom tele iba 31 centimetrov s hmotnosťou 720 gramov. Tieto parametre sú ako stvorené pre malé elegantné guľovnice a guľové jednušky. Súčasne nový TUBE TL 35 SE ponúka ešte lepší výkon za mimoriadne priaznivú cenu a to s ohľadom na množstvo inovácií, ktorý tento nový člen rodiny TUBE ponúka. Odteraz môžete zabudnúť na zoomovanie obrazu prostredníctvom tlačidiel a točítok, nový TUBE TL 35 SE ponúka ešte intuitívnejšie ovládanie zoomu, než kedykoľvek predtým. Stačí pootočiť prstencom na okulári rovnako, ako ste zvyknutí zo svojho puškohľadu. Samozrejme si TUBE TL 35 SE zachoval vlastnosti a inovácie modelového radu TUBE V2, ako konektivitu pre pripojenie diaľkomeru, vstavaný mikrofón, AMOLED displej a dokonca pridal aj aktiváciu nahrávania videa prostredníctvom spätného rázu.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
TUBE TL25 SE
Kombináciou nového výkonného senzora 384x288px s citlivosťou pod 25mK a 25 mm šošovky objektívu dosahuje kompaktný termovízny zameriavač TL25 SE detekčnú vzdialenosť až 1300m.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

IDEÁLNA VEĽKOSŤ
TUBE SA váži iba 720g, čo je o 28% menej v porovnaní s bežným 1kg termovíznym zameriavačom v tvare klasickej dennej optiky. Montáž je pomocou 30mm krúžkov a jeho rozmery zaisťujú maximálnu praktickosť a veľmi príjemnú manipuláciu.

SENZOR 384x288px s citlivosťou NETD <25mK
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj TUBE TL25 SE disponuje novým moderným senzorom s rozlíšením 384x288px a citlivosťou menšou ako 25mK. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s AMOLED displejom vykreslí užívateľovi čistý a detailný obraz pozorovanej zveri.

VOLITEĽNÝ EXTERNÝ DIAĽKOMER
TUBE SE disponuje možnosťou pripojenia externého diaľkomeru (voliteľné - je možné dokúpiť) cez klasické rozhranie Bluetooth, vďaka čomu tak zistíte presnú vzdialenosť pozorovanej zveri a zvýšite svoju šancu na úspech pri love.

OHROMÍ SVOJOU PRAKTIČNOSŤOU
Prístroj TUBE SE bol navrhnutý pre maximálny komfort pri love. Pre jednoduché a rýchle digitálne zväčšenie využíva klasický krúžok, na ktorý je používateľ zvyknutý pri používaní dennej optiky. Krúžok je vyrobený zo silikónového materiálu, ktorý je veľmi pohodlný, ľahko sa s ním otáča a nepreklzáva.

UŽ ŽIADNE ZLOŽITÉ OVLÁDANIE
TUBE SA ovláda viac ako 90% funkcií iba jedným otočným kolieskom, vďaka čomu prinesie viac pohodlia počas ovládania v noci. Menu a celý softvér produktu je navrhnutý tak, aby používateľ nestrácal čas a dokázal sa rýchlo prispôsobiť loveckej situácii.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 384x288px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD - Citlivosť senzora na teplotné rozdiely | <25mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 25mm |
| Zorné pole | 10,5 ° x 7,4 ° |
| Zväčšenie | 2x-8x |
| Očný reliéf | 50mm |
| Priemer očného reliéfu | 6mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +4 |
| Detekcia | 1300m |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 1536x1080px |
| Typ batérie | interné 18650 - 3350mAh |
| Výdrž batérie | 11h (interné+externé) |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Typ pripojenia | USB-C |
| Úložisko | 32GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 720g |
| Rozmery | 310x70x70mm |
| Priemer tubusu | 30mm (30krúžky) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne zameriavače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 850048751033 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
