INFIRAY CABIN CBL 25
CBL 25 Je malý, ľahký, výkonný termovízny monokulár. Jasný kontrastný obraz, dva výmenné akumulátory s bajonetovým zámkom, posuvná páčka pre rýchle zaostrenie, vstavané LED svietidlo s dosvitom 50 metrov a ďalšie funkcie z neho robia jedného z najobľúbenejších monokulárov pre nočný lov. 25 mm šošovka dodáva tomuto modelu ešte vyšší výkon.
Objektív 25 mm, rozlíšenie 384x288px, 12 μm, svietidlo, wifi, nahrávanie video, foto, aplikácia
Objektív 25 mm, rozlíšenie 384x288px, 12 μm, svietidlo, wifi, nahrávanie video, foto, aplikácia

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
CABIN CBL 25
Termovízny monokulár Cabin je kompaktný, ľahký, pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda jednou rukou. Jeho batériu je možné rýchlo vybrať a vymeniť. Vďaka vynikajúcim funkciám a vstavanému LED osvetleniu môže byť termovízia Cabin používaná nielen na nočný lov, ale tiež sa skvele hodí na dohľadávanie zveri.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

SVIETIDLÁ A MÚDRE OSTRENIE
Cabin vám umožní pohotovo doostriť obraz vďaka tlačidlu rýchleho zaostrenia, ktoré má rozsah 100 °. Disponuje tiež vstavaným svietidlom, ktoré sa skvele hodí napríklad pri dohľadávaní zveri.

MODERNÝ SENZOR 384x288px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj CABIN disponuje senzorom s rozlíšením 384x288px. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s LCOS displejom o rozlíšení poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

DETEKCIA AŽ 1KM
Kombináciou výkonného senzora InfiRay a 25 mm šošovky objektívu dosahuje termovízny monokulár CABIN CBL25 detekčnú vzdialenosť až 1 kilometer. Pri vhodnom počasí sa detekčná vzdialenosť ešte navyšuje.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 384x288px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD -Citlivosť senzora na teplotné rozdiely | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 50Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 25mm |
| Zorné pole | 10,5 ° x 7,9 ° |
| Digitálne zväčšenie | 1x-4x |
| Optické zväčšenie | 2,5x |
| Očný reliéf | 20mm |
| Dioptrická korekcia | -5 - +5 |
| Detekcia | 1300m |
| Typ displeja | LCOS |
| Rozlíšenie displeja | 1280x960px |
| Typ batérie | 2x vymeniteľná Li-ion batéria / 3,1 Ah / 3,6 V |
| Výdrž batérie | až 7,5h |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Nie |
| Mobilné aplikácie | Áno |
| Laserový diaľkomer | Nie |
| Typ pripojenia | USB-C/5V |
| Úložisko | 16GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 380g |
| Rozmery | 165x50x85mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 850029093534 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
