INFIRAY AFFO AP 09
V súčasnosti veľmi obľúbená séria AFFO vznikla na základe vysokého dopytu po veľmi kompaktných pozorovacích monokulároch s vysokým výkonom s veľkým zorným poľom, veľmi jednoduchým ovládaním a ultimátnou odolnosťou. Výrobca tieto požiadavky splnil do bodky a priniesol na trh veľmi vydarený monokulár v troch prevedeniach. AFFO AP09 je vybavený 9mm šošovkou a rozlíšením senzora 256x192px.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Základným modelom produktového radu je AFFO AP09 určené pre nenáročných užívateľov, avšak s dostatočným výkonom pre bežné lovecké situácie. Rozlíšenie senzora 256x192px, detekcia tohto monokulára je až 1000m a dokážete ním spoľahlivo rozoznať zver vo vzdialenosti 200 metrov vďaka dvojnásobnému zväčšeniu. Ergonómia termovízie ihneď padne do ruky a výrazne tým zjednoduší a predĺži pozorovanie bez zjavnej únavy. Výborne tvarovaná očnica a masívne prevedenie regulátora dioptrickej korekcie dopĺňa celkový užívateľský komfort. Príjemným bonusom je batéria s veľmi dlhou výdržou 10 hodín, ktorú je možné nabíjať klasickým USB-C.
Termovízny monokulár AFFO AP09 je základná pozorovacia termovízia pre lovcov, ktorá sa vyznačuje ako moderným vzhľadom, tak kompaktnou veľkosťou a príjemným držaním v ruke. AFFO používa vlastné vyvinuté 12µm jadro s rozlíšením 256x192px a 9mm šošovku z germánia. Podporuje zhotovovanie fotiek a nahrávanie videí vďaka integrovanému vysokorýchlostnému úložisku s kapacitou 32GB. Zaoblené telo prístroja sa dokonale prispôsobí tvaru dlane, takže sa veľmi pohodlne drží.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.
AFFO AP09
Termovízny monokulár AFFO AP09 je základná pozorovacia termovízia pre lovcov, ktorá sa vyznačuje ako moderným vzhľadom, tak kompaktnou veľkosťou a príjemným držaním v ruke. AFFO používa vlastné vyvinuté 12µm jadro s rozlíšením 256x192px a 9mm šošovku z germánia. Podporuje zhotovovanie fotiek a nahrávanie videí vďaka integrovanému vysokorýchlostnému úložisku s kapacitou 32GB. Zaoblené telo prístroja sa dokonale prispôsobí tvaru dlane, takže sa veľmi pohodlne drží.
Zoznámte sa s produktom nižšie. Náš tím Thermfox dáva produktu:

PRIPRAVENÝ DO KAŽDEJ LOVECKEJ SITUÁCIE
Odolné kompaktné telo z pevného plastu s vyššou tvrdosťou a odolnosťou proti nárazu. Modernizovaná ochrana proti zatečeniu vody. Skrátka, AFFO AP09 sa prispôsobí všetkým loveckým podmienkam a vplyvu počasia.

MODERNÝ SENZOR 256x192px
InfiRay Outdoor je jednou z mála firiem, ktoré si svoje produkty opatrujú vlastnými senzormi. Vďaka tejto skutočnosti môže ponúknuť maximálnu kvalitu, podporu aktualizácií aj v budúcnosti a najmodernejšie dostupné technológie pre vývoj. Prístroj AFFO AP09 disponuje senzorom s rozlíšením 256x192px. InfiRay technológia Ultra Clear spoločne s veľkým AMOLED displejom s rozlíšením 640x400px poskytne veľmi príjemné pozorovanie zveri za každej situácie.

DETEKCIA AŽ 1000M
Kombináciou výkonného senzora InfiRay a 9mm šošovky objektívu dosahuje termovízny monokulár AFFO AP09 detekčnú vzdialenosť až 1000m pri vhodnom počasí pre pozorovanie.

APLIKÁCIA InfirayOutdoor
Profesionálna, ale zároveň jednoduchá aplikácia InfiRay Outdoor!
prináša úplne nové možnosti pre lovcov. Spojenie Wi-Fi prístoja s Vaším telefónom dokážete aktualizovať nový firmware, sťahovať a prezerať fotografie či videá. Prípadne si prezrieť Váš zážitok ihneď po love, a to aj v hustom lese bez signálu. Vývoj aplikácie ide stále dopredu a môžeme sa už teraz tešiť na množstvo nových funkcií.

Špecifikácia Produktu
| Rozlíšenie senzora | 256x192px |
| Veľkosť pixelu | 12µm |
| NETD -Citlivosť senzora na teplotné rozdiely | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia (Hz) | 25Hz |
| Šošovka objektívu (mm) | 9mm |
| Zorné pole | 19,4 ° x 12,2 ° |
| Digitálne zväčšenie | 1x-2x |
| Optické zväčšenie | 1,3x |
| Očný reliéf | 20mm |
| Dioptrická korekcia | -7 - +2 |
| Detekcia | 500m |
| Typ displeja | AMOLED |
| Rozlíšenie displeja | 640x400px |
| Typ batérie | Interná Li-ion batéria / 3,6 Ah / 3,6 V |
| Výdrž batérie | až 10h |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto/Video | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Nie |
| Mobilné aplikácie | Áno |
| Laserový diaľkomer | Nie |
| Typ pripojenia | USB-C/5V |
| Úložisko | 32GB |
| Vodeodolnosť | IP67 |
| Váha | 350g |
| Rozmery | 160x60x60mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 850048751095 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
