Hikmicro Thunder TQ50CR 2.0
Termovízna predsádka Thunder 2.0. Šošovka 50 mm. Optické zväčšenie: 1x. Detekcia srnčej zveri 2 600 m. Displej OLED 1 024 × 768 px. Jadro Hikmicro 640 × 512 px 12 um VOx. Citlivosť jadra: < 20 mk. Výdrž batérie: až 6,5 hod. Hmotnosť: 530 g. Vodotesnosť: IP67.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Termovízna predsádka Thunder 2.0 je druhou generáciou tohto obľúbeného modelového radu. Model TQ50CR 2.0 je jeho vrcholom, ktorý dostal tie najlepšie technológie a funkcie. Najnovšia generácia termovízneho jadra Hikmicro s rozlíšením 640 × 512 px, hustotou pixelov 12 um a teplotnou citlivosťou záznamu < 20 mK zaručuje dokonalý obraz. Bezkonkurenčná teplotná citlivosť zaručuje, že aj jemné detaily možno jasne identifikovať za akýchkoľvek podmienok. Obraz prenáša špičkový displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 px, ktorý má niekoľko úrovní nastavení, aby vám dokonale vyhovoval a šetril vaše oči.
Jednou z hlavných výhod novej generácie je výrazne dlhšia výdrž batérie, ktorá teraz dosahuje až 10 hodín. V závislosti od konkrétneho modelu Thunder 2.0. O napájanie sa teraz nestará konvenčná batéria, ale na mieru vyrobená zásuvná batéria Hikmicro, ktorú možno jednoducho nabíjať pomocou kábla USB-C cez zariadenie alebo v dokovacej stanici. Zmenil sa aj celkový vzhľad modelu Thunder, pričom sa kladie veľký dôraz na jednoduchosť a rýchlosť ovládania. Modely TQ50CR, TQ35CR a TH35PCR sú vybavené kolieskom objektívu na zaostrovanie objektívu, ktoré ešte viac uľahčuje ich používanie.
Thunder 2.0 ponúka možnosť uložiť až 5 zbraní (puškohľadov). Okrem toho ponúka automatické nahrávanie po výstrele, automatické odpočítavanie pred kalibráciou a nové používateľské menu.
Špecifikácie:
Obsah balenia:
Jednou z hlavných výhod novej generácie je výrazne dlhšia výdrž batérie, ktorá teraz dosahuje až 10 hodín. V závislosti od konkrétneho modelu Thunder 2.0. O napájanie sa teraz nestará konvenčná batéria, ale na mieru vyrobená zásuvná batéria Hikmicro, ktorú možno jednoducho nabíjať pomocou kábla USB-C cez zariadenie alebo v dokovacej stanici. Zmenil sa aj celkový vzhľad modelu Thunder, pričom sa kladie veľký dôraz na jednoduchosť a rýchlosť ovládania. Modely TQ50CR, TQ35CR a TH35PCR sú vybavené kolieskom objektívu na zaostrovanie objektívu, ktoré ešte viac uľahčuje ich používanie.
Thunder 2.0 ponúka možnosť uložiť až 5 zbraní (puškohľadov). Okrem toho ponúka automatické nahrávanie po výstrele, automatické odpočítavanie pred kalibráciou a nové používateľské menu.
Špecifikácie:
| Rozlíšenie detektora | 640 × 512 px, 12 um |
| NETD | < 20 mK |
| Šošovka | 50 mm + zaostrovacie koliesko |
| Optické zväčšenie | 1x |
| Zorné pole | 8,8° × 7° |
| Detekcia srnčej zveri | 2 600 m |
| Displej | 0,39-palcový, OLED, 1024 × 768 |
| Palety | Teplo ako čierna, červená, biela alebo fusion |
| Korekcia dioptrií | −5D až +5D |
| Wi-fi | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| Počet profilov | 5 (možnosť nastrelenia na 5 puškohľadov) |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Automatické nahrávanie po výstrele | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu a kontrastu | ÁNO |
| Úložisko | Zabudovaná 16 GB |
| Napájací zdroj | Hikmicro Thunder 2.0 batérie |
| Prevádzkový čas batérie | 6,5 h |
| Možnosť pripojenia externého zdroja (powerbank) | ÁNO |
| Podpora prepäťovej ochrany | ÁNO |
| Porty | USB-C |
| Pracovná teplota | −30 °C ~ 55 °C |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Rozmery (D × Š × V) | 187 × 68 × 67 mm |
| Hmotnosť: | 530 g bez batérie |
| Záruka | 3 roky |
Obsah balenia:
- Termovízna predsádka Hikmicro Thunder TQ50CR 2.0
- Kvalitná prepravná taška
- Prepájací kábel USB-C
- Návod v češtine
- Čistiaca handrička na optiku
- 2× batéria pre Hikmicro Thunder 2.0
- Dokovacia stanica na batérie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízne predsádky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004643058 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
