Hikmicro Thunder TH35
Najpredávanejší model zariadenia 3v1 ktorý v priebehu niekoľkých minút viete pretvoriť na predsádku, zameriavač alebo pozorovaciu termovíziu.

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Termovízny zameriavač Hikmicro Thunder TH35 
Termovízny zameriavač Hikmicro Thunder TH35 (HM-TR13-35XF/W-TH35) má jadro s rozlíšením 384 × 288px s citlivosťou < 35mk (najcitlivejší na trhu! ) a 1024 × 768px OLED displej, kvalitné 35mm šošovku a pomer . Tieto parametre zaisťujú jasný obraz v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Toto všetko podporuje Váš perfektný zásah cieľa pri love, alebo ochrane majetku. Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.
Zameriavač Hikmicro sa oproti konkurencii vyznačuje ľahkou váhou pod 420g , kompaktnými rozmermi (187,2 x 62,5 x 59,2 mm), najcitlivejším jadrom na trhu (< 35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom! Telo je vyrobené z Magnalia (pevnej zliatiny hliníka). Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.
TH35 je vybavený najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia ako bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 384x288px 12 µm, typu VO x a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (35mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 35mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
Hikmicro Thunder TH35 = Termovízny Zameriavač + Predsádka + Monokulár!
| Rozlíšenie detektora | 384 * 288, 12um |
| Spektrálny rozsah | 8 ~ 14um |
| NETD | < 35mk (pri 25°C, F# = 1.0) |
| Šošovka | 35 mm + manuálne ostrenie |
| Zväčšenie | 2 - 16x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Zorné pole | 10,0 ° × 8 ° |
| Detekcia vozidla* | 3157m |
| Detekcia človeka* | 1029m |
| Displej | 0,39-palcový, OLED, 1024 × 768 |
| Palety | Teplo ako Čierna, Červená, Biela, alebo Fuison |
| WIFI | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| Počet typov kríža | 5 (= nastrelenie až na 5 zbraní) |
| Počet farieb kríža | 3 |
| Možnosť nahrávania videa | ÁNO |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť úpravy kontrastu | ÁNO |
| Možnosť úpravy jasu | ÁNO |
| Úložisko | Vstavaný pamäťový modul Micro SD (Max 16 GB) |
| Napájací zdroj | Dve batérie CR123/3.0V |
| Prevádzková doba batérie | ≥4,5h |
| Podpora ochrany proti prepätiu | ÁNO |
| Porty | USB C, analógový video výstup |
| Pracovná teplota | -20°C ~ 55°C (<22F ~ 131°F) |
| stupeň ochrany | IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 meter) |
| Elektrostatická ochrana | 15kV |
| Rozmery (D x Š x H) | 187,2 x 62,5 x 59,2 mm |
| Hmotnosť | < 0,42 kg |
| Záruka | 3 roky |
*Detekcia je závislá okrem iného na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší
Rozmery:
Obsah balenia:
- Termovízny zameriavač Hikmicro Thunder TH35 vrátane očnice na použitie ako zameriavač / monokulár
- Kvalitná transportná taška s logom Hikmicro Thunder
- Pútko na nosenie tašky
- Prepojovací kábel USB-C
- Návod v slovenčine
- Čistiaca handrička na optiku
- 2x batéria CR123 (nenabíjacia)
Balenie neobsahuje montáž, ale môžete ju objednať tu : www.tenolix.cz/hikvision-hikmicro-prislusenstvi/
Pre použitie zariadenia ako predsádky je potrebné doobjednať:
Medzikus: www.tenolix.cz/znacky/mezikus-pro-pouziti-zarizeni-thunder-ako-predsadky/
Objímku: www.tenolix.cz/vyhledavani/?string=obj%C3%ADmka+thunder
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004640118 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
