Hikmicro Falcon FH35
Termovízny monokulár. Šošovka 35 mm. Optické zväčšenie: 3x. Digitálne zväčšenie až 8 x.Celkové zväčšenie: 24 x. Detekcia až 1800 m. Displej OLED 1024x768 px . Senzor Hikmicro 384x288 px 12µm, VOx. Úsporný režim (uspanie). Napájanie na externý akumulátor 18650. Prevádzková doba na batérie až 7 hodín. Váha: 500g. Vodotesnosť: IP67 (chránené proti ponoreniu do vody. Ponorenie na 30 minút do hĺbky 1 metra). Technológia vylepšenia obrazu: AGC, DDE a 3D DNR
Tovar skladom. Pri objednávke do 12.00 balík u Vás doma v nasledujúci pracovný deň!
Tovar skladom. Pri objednávke do 12.00 balík u Vás doma v nasledujúci pracovný deň!

Garancia kvality
celého sortimentu

Odborníci
na optiku

Rýchle odoslanie
expedujeme do 24 hodín

Zákaznícky servis
ochotne poradíme
Detailný popis produktu
Termovízny monokulár Hikmicro Falcon FH35
Termovízny monokulár HIKMICRO Falcon FH35 (HM-TS43-35XG/W-FH35) je vybavená kvalitným jadrom s rozlíšením 384×288 px 12µm (12 mikrónová technológia) s citlivosťou 20mK , 35 mm šošovkou a 8x digitálnym zoom. Hikmicro Falcon vám vďaka svojmu vysoko citlivému jadru poskytne úplne jasný obraz aj v úplnej tme.
Hikmicro Falcon podporuje funkcie hot track (sledovanie najteplejšieho bodu v obraze), pomerového diaľkomer a Wi-Fi. FH35 umožňuje detekciu až na 1800m a výdrž batérie je úctyhodných 7 hodiny nepretržitej prevádzky .
FH35 je vybavená najnovšími metódami spracovania obrazu:
Automatické riadenie citlivosti (AGC: Auto Gain Control) : Technológia AGC automaticky upravuje dynamický rozsah obrazu. Termokamery Hikvision používajú unikátnu technológiu tzv. adaptívneho AGC, ktorá je oveľa pokročilejšia ako bežné tzv. lineárne AGC používané v termokamerách iných výrobcov.
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s AGC.
Digitálne vylepšenie detailov (Digital Detail Enhancement – DDE) Technológia DDE využíva pokročilé algoritmy, pomocou ktorých vykresľuje detaily ostrejšie aj vtedy, keď sa nachádzajú v oblastiach s nízkym kontrastom (teplé / studené objekty).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s DDE.
Trojrozmerná digitálna redukcia šumu (3D Digital Noise Reduction – 3D DNR) Technológia 3D DNR veľmi účinne odstraňuje zrnité alebo rozmazané časti pozorovanej scény. Výsledný obraz je tak oveľa čistejší ako u prístrojov používajúcich tradičnú dvojrozmernú redukciu šumu (2D DNR).
Vľavo: klasická termovízia. Vpravo: Termovízia Hikmicro s 3D DNR
HIKMICRO má ako jeden z mála výrobcov vlastnú výrobu jadra s rozlíšením 384x288, typu VOx a vďaka tomu sú najnovšie termovízie v skvelom pomere cena/výkon. Čím nižšia je hodnota NETD (20mk), tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov s perfektným obrazom!
Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou 20mk poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď.
Špecifikácia:
| Rozlíšenie detektora | 384×288 px, 12 µm, VOx |
| NETD (tepelná citlivosť) | < 20 mk (pri 25 °C, F#= 1,0) |
| Šošovka | 35 mm |
| Zväčšenie | 3 - 24x |
| Digitálne zväčšenie | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Zorné pole | 7,53°x5.65° |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Detekcia | 1800 m |
| Displej | 0,4 palca, OLED, 1024x768px |
| Palety | Teplo ako Čierna, Červená, Biela, alebo Fusion |
| Detekcia najteplejšieho bodu | ÁNO |
| Možnosť Wi-Fi | ÁNO |
| Vstavané úložisko | 64 GB |
| Možnosť zhotovovania fotografií | ÁNO |
| Možnosť videozáznamu | ÁNO |
| Diaľkomer | ÁNO, pomerový |
| Typ batérie | Lítiová batéria |
| Úsporný režim | ÁNO |
| Prevádzková doba akumulátora | Až 7 hodín nepretržitej prevádzky (bez funkcie Wi-Fi) |
| Napájanie | USB-C |
| Pracovná teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Odolnosť proti pádu | až 1,5 m |
| Rozmery (D x Š x H) | 187×58×65 mm |
| Hmotnosť |
500 g |
| Záruka | 3 roky |
*Detekcia je závislá okrem iného na meteorologických podmienkach (sneh, dážď, hmla, okolitá teplota a pod.) Reálny výkon detekcie môže byť ako vyšší, tak nižší.
Rozmery:
Obsah balenia:
- Termokamera HIKMICRO FALCON FH35
- Návod v slovenčine
- Handrička na čistenie šošovky od prachu
- USB-C kábel
- Ochranné vrecko na termokameru
- Pútko na ruku
- Kufrík na nosenie
- Nabíjačka pre batéria 18650
- 2x batéria 18650
- Pútko na krk
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termovízie pozorovacie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974004641849 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
